headerphoto

Aktuality

Po vynikajícím výkonu získal Honza svou první velkou medaili. Porazil POR, ITA, ARM a o bronz ISR. Prohrál jen s pozdějším vítězem z Maďarska. Velká gratulace !!!

Celý článek »

Evropská olympiáda mládeže - EYOF - Györ Maďarsko

Celý článek »

9.-13.7. Chata Rychtarka - Janov nad Nisou

Celý článek »

V kategorii do 60 kg reprezentoval ČR Honza Svoboda. Měl velice těžký los – ve čtvrtce byl hned trojitý zakavkazský blok…ARM, GEO, AZE… Ve svém jediném utkání nastoupil proti Arménovi bez respektu, posílen vědomím z vítězství z posledního vzájemného souboje.

Nejprve Honza dostal šido za pasivitu, ale po první minutě šel Honza do vedení, okontroval – podtočil soupeřovu uči matu – wazari. Vzápětí však ztratil koncentraci a upadl na sode…srovnáno. Pak byl Honza o trochu „snaživější“ a soupeř dostal trest. Srovnáno i na tresty. I nadále bylo utkání velmi vyrovnané, i když soupeř působil jistějším dojmem. Těsně před koncem Armén zaútočil kata gurumou, Honza to tak tak ustál, ale soupeř při útoku chytil nohu = další šido, znamenalo výhodu do prodloužení – golden score. Zde Honza vyvinul tlak, pěkně nastupoval, třetí šido pro soupeře viselo na vlásku. Celé 2 minuty prodloužení byl Honza viditelně lepší. Trest pro soupeře však nepřišel. Zhruba po další minutě Honzovi „došlo“ ztratil sílu i dech… Armén sebral zbytek sil a chvatem seoi nage zvítězil… A vzhledem k tomu, že nevybojoval semifinálovou účast, tak Honza do oprav nepostoupil.

ŠKODA ! Honza byl dobře připraven, doufáme, že vše zúročí v Györu na EYOF.

I tak mu děkujeme za reprezentaci klubu, města a ČR na vrcholné soutěži.

Celý článek »

V Litoměřicích se uskutečnilo třetí kolo extraligy mužů. Domácí tým FCC SJ Litoměřice potřeboval na domácí půdě porazit v obou utkání tým JK Olomouc, aby mohl postoupit do finálové části Extraligy. V prvním utkání Litoměřický tým dokázal JK Olomouc porazit 3:2 a živil naděje na postup. Bohužel v druhém utkání zvítězili judisté z Olomouce 3:2. Tento výsledek určil, že do finálové části postoupila Olomouc. FCC SJ Litoměřice bude  na podzim bojovat v barážovém kole o udržení v nejvyšší týmové soutěži v judu.

Celý článek »

Dne 10.6. a 11.6.2017 jsme v Chomutově dosáhli velmi pěkných výsledků.

Celý článek »

Extraligový tým mužů FCC  SJ Litoměřice prohrál dvakrát těsným výsledkem 2:3 s domácím SK KP Brno. Utkání byla velmi vyrovnaná, ale více štěstí měl domácí tým, který si zajistil postup do finálové skupiny Extraligy mužů. Další kolo Extraligy proběhne 20.6. v Litoměřicích. Litoměřické družstvo bude mít před domácím publikem malou výhodu, ale pokud chce postoupit do finálového kola, musí porazit v obou utkáních  tým JK Olomouc. Přijďte se podívat na další kolo nejvyšší soutěže v judu a podpořit domácí tým. Nebudou zde chybět reprezentanti ČR a Slovenska.

Celý článek »

V Jablonci nad Nisou proběhlo druhé kolo dorostenecké ligy v judu. V tomto kole se mělo rozhodnout, kdo postoupí do finálové skupiny. Mohou to být pouze tři nejlepší týmy. Naopak poslední dva týmy se budou prát v baráži o dorosteneckou ligu. Družstvo Sport Judo Litoměřice mělo po prvním kole výbornou pozici, protože první kolo litoměřičtí vyhráli. Se stejným cílem jeli i do Jablonce. V prvním utkání Litoměřice nastoupili proti domácímu Jablonci. Sport Judo Litoměřice porazilo Jablonec 6:2. Stejným výsledkem 6:2 skončilo i druhé utkání proti JC Plzeň. V dalším zápase deklasovali litoměřičtí tým z Teplic 7:1. V posledním utkání nastoupilo družstvo Sport Judo Litoměřice proti loňskému medailistovi z dorostenecké ligy Čáslavi. Tento boj o první místo byl nejvyrovnanější. Rozhodl až poslední zápas v těžké váze. Nakonec však litoměřický tým zvládl zvítězit 5:3 a zůstává po dvou kolech jediným týmem, který ještě neprohrál. Do finálové skupiny postupuje z prvního místa. Ve finálové skupině se už bude bojovat o medaile a konečné umístění v dorostenecké lize. Sport Judo Litoměřice bude patřit určitě mezi favority na jednu z medailí. Litoměřice doprovodí do finálové skupiny ještě Čáslav a domácí Jablonec.

Celý článek »

Honza Svoboda v sobotu 27.5. startoval na posledním kvalifikačním turnaji na ME v Coimbře v Portugalsku. Po dvou výhrách (ESP, POR) a dvou prohrách (FRA, POR) obsadil 9.místo. Po krátkém odpočinku naskočí do závěrečné přípravy na ME a EYOF kam se svými výkony během sezony kvalifikoval.

Celý článek »

« | 17 8 9 10 11 12 1336 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009