headerphoto

Aktuality

O letních prázdninách proběhnou tradiční výcvikové tábory v těchto termínech:

5. - 11. 8. 2017  žactvo a dorost (vybraní 2006, 2005  a starší)

12. - 18. 8. 2017 přípravka (2007 a mladší)

Celý článek »

 

První letošní turnaj mají za sebou úspěšně i mláďata, která se pod vedením trenérů J. Slivanského a P. Nováka zúčastnila VC Teplic. Za náš oddíl startovalo vzhledem k začínajícím jarním prázdninám pouze 7 dětí. Celkově se zúčastnilo 184 závodníků ze 24 oddílů. Výsledkově se nám turnaj celkem povedl (4xstříbro, 2xbronz a 1x brambora) - jen chybělo nějaké zlato, ale to se snad v dalších turnajích zlepší.

Výsledky zde:

 

U9- 2009 - 2010

23,8 kg    2. místo   Jaroslav Slivanský      3/1

U11 -2007 - 2008
26,5 kg    3.místo    Daniel Kűhn                1/2

30,6 kg    2.místo    Jan Živnústka             3/1

35,7 kg    3.místo    Ondřej Novák             2/2

38 kg       2.místo    Tadeáš Zouzal             3/1

44,7 kg    2.místo    Daniel Kalina               3/1

44,7 kg    4.místo    Kateřína Vágnerová    1/3

 

 

 

Celý článek »

Po dobu jarních prázdnin nebudou probíhat žádné tréninky náboru, přípravky a žactva.

Od 13.1.2017 pokračují tréninky dle běžného režimu.

Celý článek »

Na kontrolní závody - Pohár Nadějí do Olomouce se sjeli všichni adepti reprezentačního kimona, kteří měli ukázat svou výkonnost před blížícími se akcemi RD dorostu. V konkurenci české špičky a výběrů ze Slovenska a Polska ukázali dobrou formu naši 2 dorostenečtí reprezentanti ČR, když Honza Svoboda suverénně vyhrál kategorii do 60 kg a Adam König po zaváhání ve finalovém utkání získal stříbro do 73 kg.

Celý článek »

Vstup do nové sezóny se závodníkům oddílu Sport JUDO Litoměřice vydařil. V sobotu 28.1. proběhla v litoměřické Kalich Aréně první bodovaná soutěž této sezóny. Soutěže se zúčastnilo přes dvě stě závodníků v kategorii mladšího a staršího žactva a našim borcům se ve slušné konkurenci podařilo vybojovat devět cenných kovů.

Nejlépe si vedli Vašek Nováček, Lukáš Rúža a Daniel Bayer, kteří prokázali, že i letos budou patřit ke špičce. Ve svých utkáních soupeře jednoznačně převálcovali a vybojovali zlaté medaile. Stříbrné medaile přidali Patrik Gabštůr, Štěpánka Hojdarová a Honza Vokál. Všichni prošli s přehledem až do finálových utkání, kde bohužel na své soupeře nestačili. Druhá místa, ale znamenají pěkný bodový zisk do ranking listu. Solidními výkony se prezentovali také Sebastian Zich, Adam Bayer a Kryštof Laušman. Po chybách ve vyřazovacích kolech, nakonec úspěšně zvládli vydatnou porci utkání v opravách a vybojovali tak bronzové medaile. Dobrý výkon předvedl také Kuba Venhoda, kterému tři vyhraná utkání nakonec stačila na nepopulární páté místo.

Nesmíme ale usnout na vavřínech. Čeká nás dlouhá série domácích a zahraničních turnajů a samozřejmě i náročná příprava. Během ní se budeme snažit, abychom byli co nejlépe připraveni a v nastávající sezóně opět uspěli.

Celý článek »

Tento týden jsme se přesunuli z Krkonoš do Alp a běžky vyměnili za kimono. Tradiční dvoufázová příprava se odehrává v malebném horském středisku. Na tréninku tvrdí muziku i skupina Izraelců a dvě rakouské olympioničky. A protože nás provází neuvěřitelné azůro v době mezi tréninky jsme prohnali i "prkýnka " na místních svazích.

Celý článek »

 

V sobotu 7.1. odjeli borci našeho oddílu za tradiční zimní přípravou do Krkonoš. I přes narůstající únavu z naběhaných kilometrů všichni makají na 100% a k celkové pohodě přispívají i skvělé podmínky a zázemí hotelu Švýcarská bouda.

  

 

Celý článek »

O Vánočních prázdninách dorostenci a junioři Sport Juda Litoměřice nelenili a vrhli se na náročnou kondiční přípravu, která proběhla v Litoměřicích. Sešla se výborná parta, která makala na 100%. Judisté se připravovali na novou sezónu. Další část přípravy budou absolvovat od 7. ledna v Krkonoších na běžkách.

Celý článek »

Extraligový tým FCC SJ Litoměřice nadále setrvá v nejvyšší soutěži v judu. Rozhodlo o tom barážové kolo, které se konalo v Jičíně. Litoměřice porazili v prvním zápase JC Plzeň, v druhém utkání zvítězili nad domácím týmem SKP Judo Jičín. V posledním zápase FCC SJ Litoměřicen prohrálo s Mohelnicí. V tomto kole díky lepšímu skóre skončilo družstvo Litoměřic na prvním místě a v příštím roce bude kroutit už 19 sezónu v nejvyšší soutěži.

Celý článek »

Oddíl Sport Judo Litoměřice vyrazil do Jablonce na poslední závody jednotlivců v tomto roce. Konalo se zde Mistrovství ČR v judu nejprestižnější kategorie mužů žen. Původně měli odjet na turnaj čtyři závodníci. Bohužel Petra Hájková, která měla obhajovat bronz z minulého roku, je momentálně dlouhodobě zraněná, tudíž nemohla závodit. Ze sestavy vypadl i nadějný dorostenec Jan Svoboda, který si pochroumal palec na dorostenecké lize. Nakonec startovali v Jablonci dva zástupci Sport Juda Litoměřice David Hozák ve váze do 66 kg a Marek Kropáč ve ve váze do 73 kg. První do bojů zasáhl Marek Kropáč. Jeho výkon nebyl optimální a prohrál obě svá utkání a v turnaji dál nepokračoval. David Hozák měl určitě vyšší ambice. Dle odborníků byla váhová kategorie do 66 kg, co se kvality závodníků týče, nejkvalitnější. Minimálně sedm závodníků mělo ambice na medaile. V prvním zápase měl David velmi silného soupeře, juniorského reprezentanta, kterého tento rok ještě neporazil. Tentokrát se na něj dobře připravil a zvítězil. Hozákovi tento zápas pomohl i psychicky. Potom už se bez problému probojoval až do semifinále. Utkání bylo velmi vyrovnané a rozhodlo se nejtěsnějším možným výsledkem. Šťastnější byl Hozákův soupeř Lukáš Selecký z Ostravy, který nakonec dokráčel k titulu Mistra ČR. Davida Hozáka čekala ještě bitva o bronzovou medaili. Zápas dokázal David Hozák rozhodnout ještě před časovým limitem a získal vytoužený bronz. S výsledkem byl David velmi spokojený, jen ho trošku mrzí těsná prohra v semifinálovém utkání. Tímto turnajem skončila judistická sezóna. Nyní budou judisté Sport Juda Litoměřice chvíli odpočívat  a pak se vrhnou do nové přípravy na sezónu 2017.

Fotografie zde....

Celý článek »

« | 19 10 11 12 13 14 1535 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009