headerphoto

Aktuality

 

V sobotu 7.1. odjeli borci našeho oddílu za tradiční zimní přípravou do Krkonoš. I přes narůstající únavu z naběhaných kilometrů všichni makají na 100% a k celkové pohodě přispívají i skvělé podmínky a zázemí hotelu Švýcarská bouda.

  

 

Celý článek »

O Vánočních prázdninách dorostenci a junioři Sport Juda Litoměřice nelenili a vrhli se na náročnou kondiční přípravu, která proběhla v Litoměřicích. Sešla se výborná parta, která makala na 100%. Judisté se připravovali na novou sezónu. Další část přípravy budou absolvovat od 7. ledna v Krkonoších na běžkách.

Celý článek »

Extraligový tým FCC SJ Litoměřice nadále setrvá v nejvyšší soutěži v judu. Rozhodlo o tom barážové kolo, které se konalo v Jičíně. Litoměřice porazili v prvním zápase JC Plzeň, v druhém utkání zvítězili nad domácím týmem SKP Judo Jičín. V posledním zápase FCC SJ Litoměřicen prohrálo s Mohelnicí. V tomto kole díky lepšímu skóre skončilo družstvo Litoměřic na prvním místě a v příštím roce bude kroutit už 19 sezónu v nejvyšší soutěži.

Celý článek »

Oddíl Sport Judo Litoměřice vyrazil do Jablonce na poslední závody jednotlivců v tomto roce. Konalo se zde Mistrovství ČR v judu nejprestižnější kategorie mužů žen. Původně měli odjet na turnaj čtyři závodníci. Bohužel Petra Hájková, která měla obhajovat bronz z minulého roku, je momentálně dlouhodobě zraněná, tudíž nemohla závodit. Ze sestavy vypadl i nadějný dorostenec Jan Svoboda, který si pochroumal palec na dorostenecké lize. Nakonec startovali v Jablonci dva zástupci Sport Juda Litoměřice David Hozák ve váze do 66 kg a Marek Kropáč ve ve váze do 73 kg. První do bojů zasáhl Marek Kropáč. Jeho výkon nebyl optimální a prohrál obě svá utkání a v turnaji dál nepokračoval. David Hozák měl určitě vyšší ambice. Dle odborníků byla váhová kategorie do 66 kg, co se kvality závodníků týče, nejkvalitnější. Minimálně sedm závodníků mělo ambice na medaile. V prvním zápase měl David velmi silného soupeře, juniorského reprezentanta, kterého tento rok ještě neporazil. Tentokrát se na něj dobře připravil a zvítězil. Hozákovi tento zápas pomohl i psychicky. Potom už se bez problému probojoval až do semifinále. Utkání bylo velmi vyrovnané a rozhodlo se nejtěsnějším možným výsledkem. Šťastnější byl Hozákův soupeř Lukáš Selecký z Ostravy, který nakonec dokráčel k titulu Mistra ČR. Davida Hozáka čekala ještě bitva o bronzovou medaili. Zápas dokázal David Hozák rozhodnout ještě před časovým limitem a získal vytoužený bronz. S výsledkem byl David velmi spokojený, jen ho trošku mrzí těsná prohra v semifinálovém utkání. Tímto turnajem skončila judistická sezóna. Nyní budou judisté Sport Juda Litoměřice chvíli odpočívat  a pak se vrhnou do nové přípravy na sezónu 2017.

Fotografie zde....

Celý článek »

V závěrečném kole dorostenecké ligy, které se konalo v Litoměřicích, skončilo družstvo Sport Judo Litoměřice na třetím místě. Bohužel ztráta z předešlého kola byla obrovská, tudíž dorostenecké tým skončil na celkovém čtvrtém místě dorostenecké ligy. Titul obhájil tým z Brna, druhé místo vybojovalo družstvo Judo Beskydy a bronz získal tým z Čáslavi. V příštím roce bude tým Sport Judo Litoměřice opět bojovat o cenný kov, doufejme, že se to tentokrát podaří.

Výsledky zde...

Celý článek »

O víkendu proběhlo v Brně Mistrovství ČR dorostenců v judu. Do Brna se kvalifikovali z oddílu Sport Judo Litoměřice tři závodníci. Nakonec ale odjeli bojovat o cenné kovy a reprezentační dres jen dva judisté. Martin Svoboda se bohužel zranil na dorostenecké lize, proto musel zůstat doma. Skvělý vstup do turnaje měl Jan Svoboda ve váze do 60 kg. Všechna svá utkání vyhrál před časovým limitem a s přehledem se dostal do finále. Finálové utkání bylo velmi vyrovnané. V základní době se nerozhodlo, na řadu přišlo prodloužení, ve kterém byl úspěšnější Svobodův soupeř Radomír Musil z Vršovic. Stříbrná medaile měla pro Svobodu velkou hodnotu. Svoboda se vrátil do tréninku čtrnáct dní před tímto turnajem, protože měl vleklá zranění a tak nebyl na tento vrchol sezóny 100% připraven. Věříme, že až dožene tréninkové manko, tak jeho výkonnost půjde pět strmě nahoru. Druhým zástupcem Sport Juda Litoměřice byl Adam König, který startoval ve váze do 73 kg. Tato váha byla podle odborníků, co se týče kvality, vůbec nejtěžší. Adeptů na medaile bylo opravdu hodně. Adam měl velmi těžký los. V prvním utkání nastoupil proti obhájci titulu a největšímu favoritovi této hmotností kategorie proti Švecovi z Brna. König v tomto zápase prohrál a musel do oprav. V opravách už byl König bezchybný a všechny své soupeře dokázal vyprovodit ze žíněnky před časovým limitem a vybojoval svoji první bronzovou medaili v dorostenecké kategorii. Tímto výsledkem si oba závodníci Sport Juda Litoměřice zajistili na příští sezónu reprezentační dres. Trenéři Václav Červín a David Lorenc byli s výsledky svých svěřenců velmi spokojeni.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

Na již tradičním společném tréninkovém srazu, které pořádá SCM Litoměřice s SCM Liberec, se pod vedením Davida Lorence a Pavla Kytýra připravovalo na vrcholy sezóny okolo 60 dorostenců a juniorů. Děkujeme všem za účast. Sraz to byl velice povedený.

Celý článek »

Naše mláďata srtartovala na tradičním turnaji, kde se podařilo získat 10 cenných kovů.

Výsledky zde...

Celý článek »

Dnes z našich starších žáků startovali na vrcholné soutěži v Jičíně Vašek Nováček a Kryštof Tomko. Oba borci se probojovali do finalových bloků. Kryštof ve váze do 55 kg bohužel v boji o bronz nestačil na svého soupeře z Brna a nakonec zůstal těsně pod stupni vítězů na pátem místě. Vašek Nováček ve váze do 42 kg musel projít velmi silnou skupinou. Ve vypjatých utkáních porážel své soupeře krásnými hody a zaslouženě došel až do finále. V boji o zlato už bohužel nedokázal udržet koncentraci a svému soupeři z Ostravy podlehl. Stříbrná medaile je ovšem velkou odměnou za poctivou práci v celé sezóně. Gratulujeme !

Celý článek »

Z důvodu ředitelského volna a prázdnin se v tomto termínu ruší všechny tréninky pro NÁBOR a PŘÍPRAVKU.


Tréninky ŽACTVA budou probíhat jen ve škole. ( Příprava na P-ČR )

PO   16:30 - 18:00  (judo)

ÚT   16:30 - 18:00  (judo)

ST   16:30 - 18:00  (judo)

ČT   16:00 - 17:30  (kondice)

Celý článek »

« | 110 11 12 13 14 15 1636 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009