headerphoto

Aktuality

V závěrečném kole dorostenecké ligy, které se konalo v Litoměřicích, skončilo družstvo Sport Judo Litoměřice na třetím místě. Bohužel ztráta z předešlého kola byla obrovská, tudíž dorostenecké tým skončil na celkovém čtvrtém místě dorostenecké ligy. Titul obhájil tým z Brna, druhé místo vybojovalo družstvo Judo Beskydy a bronz získal tým z Čáslavi. V příštím roce bude tým Sport Judo Litoměřice opět bojovat o cenný kov, doufejme, že se to tentokrát podaří.

Výsledky zde...

Celý článek »

O víkendu proběhlo v Brně Mistrovství ČR dorostenců v judu. Do Brna se kvalifikovali z oddílu Sport Judo Litoměřice tři závodníci. Nakonec ale odjeli bojovat o cenné kovy a reprezentační dres jen dva judisté. Martin Svoboda se bohužel zranil na dorostenecké lize, proto musel zůstat doma. Skvělý vstup do turnaje měl Jan Svoboda ve váze do 60 kg. Všechna svá utkání vyhrál před časovým limitem a s přehledem se dostal do finále. Finálové utkání bylo velmi vyrovnané. V základní době se nerozhodlo, na řadu přišlo prodloužení, ve kterém byl úspěšnější Svobodův soupeř Radomír Musil z Vršovic. Stříbrná medaile měla pro Svobodu velkou hodnotu. Svoboda se vrátil do tréninku čtrnáct dní před tímto turnajem, protože měl vleklá zranění a tak nebyl na tento vrchol sezóny 100% připraven. Věříme, že až dožene tréninkové manko, tak jeho výkonnost půjde pět strmě nahoru. Druhým zástupcem Sport Juda Litoměřice byl Adam König, který startoval ve váze do 73 kg. Tato váha byla podle odborníků, co se týče kvality, vůbec nejtěžší. Adeptů na medaile bylo opravdu hodně. Adam měl velmi těžký los. V prvním utkání nastoupil proti obhájci titulu a největšímu favoritovi této hmotností kategorie proti Švecovi z Brna. König v tomto zápase prohrál a musel do oprav. V opravách už byl König bezchybný a všechny své soupeře dokázal vyprovodit ze žíněnky před časovým limitem a vybojoval svoji první bronzovou medaili v dorostenecké kategorii. Tímto výsledkem si oba závodníci Sport Juda Litoměřice zajistili na příští sezónu reprezentační dres. Trenéři Václav Červín a David Lorenc byli s výsledky svých svěřenců velmi spokojeni.

Výsledky zde...

Fotografie zde...

Celý článek »

Na již tradičním společném tréninkovém srazu, které pořádá SCM Litoměřice s SCM Liberec, se pod vedením Davida Lorence a Pavla Kytýra připravovalo na vrcholy sezóny okolo 60 dorostenců a juniorů. Děkujeme všem za účast. Sraz to byl velice povedený.

Celý článek »

Naše mláďata srtartovala na tradičním turnaji, kde se podařilo získat 10 cenných kovů.

Výsledky zde...

Celý článek »

Dnes z našich starších žáků startovali na vrcholné soutěži v Jičíně Vašek Nováček a Kryštof Tomko. Oba borci se probojovali do finalových bloků. Kryštof ve váze do 55 kg bohužel v boji o bronz nestačil na svého soupeře z Brna a nakonec zůstal těsně pod stupni vítězů na pátem místě. Vašek Nováček ve váze do 42 kg musel projít velmi silnou skupinou. Ve vypjatých utkáních porážel své soupeře krásnými hody a zaslouženě došel až do finále. V boji o zlato už bohužel nedokázal udržet koncentraci a svému soupeři z Ostravy podlehl. Stříbrná medaile je ovšem velkou odměnou za poctivou práci v celé sezóně. Gratulujeme !

Celý článek »

Z důvodu ředitelského volna a prázdnin se v tomto termínu ruší všechny tréninky pro NÁBOR a PŘÍPRAVKU.


Tréninky ŽACTVA budou probíhat jen ve škole. ( Příprava na P-ČR )

PO   16:30 - 18:00  (judo)

ÚT   16:30 - 18:00  (judo)

ST   16:30 - 18:00  (judo)

ČT   16:00 - 17:30  (kondice)

Celý článek »

Na regionální soutěži se našim závodníkům podařilo vybojovat celkem šest medailí.

Nejlépe si vedli Patrik Gabštůr a Jan Vokál (zlato), Maruška Macková (stříbro) a Adam Bayer, Dan Bayer a Ivan Husák (bronz).

       

    

Celý článek »

Ve čtvrtek 6.10. zažilo litoměřické judo opravdový svátek. Navštívil nás OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ z Ria LUKÁŠ KRPÁLEK.

V průběhu dopolodne nejprve Lukáš společně se svým trenérem Petrem Lacinou ochotně odpovídali na nejrůznější dotazy z řad přítomných fanoušků a poté se se stejnou ochotou vrhnul na téměř nekonečné focení se zájemci :-) a vše zakončil  stejně nekonečnou autogramiádou :-), jelikož těch zájemců bylo vážně strašně moc......a kdyby organizátoři nezasáhli, tak tam Lukáš asi sedí ještě teď a stále se podepisuje a fotí :-)

Děkujeme za úžasný zážitek a přejeme mnoho dalších úspěchů.

FOTOGRAFIE ZDE...

Celý článek »

Na velmi silně obsazeném turnaji v Polsku se trojice našich závodníku ve složení Václav Nováček, Kryštof Tomko a Adam Konig na bodovaná umístění neprobojovali.

Výsledky zde...

Celý článek »

Poslední ze série letošních Českých pohárů byl pro naše závodníky úspěšný. Na turnaj jsme vypravili třináct závodníků a z toho osm dosáhlo na bodované pozice pro kvalifikaci na Mistrovství republiky. V kategorii žáků startovalo přes pět set závodníků.

V nabité konkurenci si nejlépe vedl Lukáš Rúža, který poprvé startoval ve váhové kategorii do 32 kg a turnajem prošel hladce až do finále. Tam po vypjatém závěru soupeře porazil a odvezl si zasloužené zlato.

Bronz přidal Kryštof Tomko (55kg), který v druhém kole narazil na pozdějšího vítěze. Po vyrovnaném úvodu bohužel zaspal jeden ze soupeřových útoků a utkání již nedokázal zvrátit. V opravách už nenechal nic náhodě a všechna utkání jasně dovedl do vítězného konce.

Druhou bronzovou vybojoval Jan Vokál (60kg).

Slibné výkony předvedli také Václav Nováček a Jakub Venhoda. Oba se probojovali do zápasů o bronz. Závěr bohužel nezvládli a obsadili tak pátá místa.

Poslední cenný kov přidal v kategorii mužů David Hozák. V kategorii do 66kg obsadil stříbrnou pozici, kdy bohužel po vlastní chybě ve finálovém utkání svému soupeři podlehl.

Nyní už nás čeká závěrečná příprava na vrchol sezóny, kterým bude Mistrovství republiky.

Výsledky zde...

Celý článek »

« | 110 11 12 13 14 15 1635 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009