headerphoto

Aktuality

Junior Honza Svoboda se v termínu 22.11. - 15.12. připravuje na novou sezónu v Tokiu v Japonsku. Trénink probíhá na 3 universitach (Teikyo, Nippon a Tsukuba)

Celý článek »

V sobotu 24.11 jsme se zúčastnili pěkně obsazeného turnaje v Děčíně. Z našeho oddílu se závodů zúčastnilo celkem 13 závodníku. Zlatou medaili si odvezli Ondra Zach, Karel Morkes, Dan Kalina a Petr Novotný. Se stříbrnou odjeli Vanda Bayerová, Kamča Pánková, Barča Zachová, Daniel Kühn a Tonda Vondráček. S bronzovou Jára Slivanský, Vojta Čížek, Honza Vojtěchovský a Míša Dastlík. Co si určitě každý ze závodů odvezl byly cenné zkušenosti, které se určitě hodí při dalším rozvoji. Všem zúčastněným gratuluji a budu se těšit na dalších závodech.

Celý článek »

Na Mistrovství ČR mužů a žen v Jičíně oddíl Sport Judo Litoměřice vybojoval dvě medaile. Mistryní ČR ve váze do 78 kg se stala Petra Hájková. 

Celý článek »

Vrcholu judistické sezóny se z oddílu SPORT JUDO Litoměřice zúčastnilo v kategorii mladších a starších žáků dvanáct nadějí. I když většina našich závodníků soutěží ve svých kategoriích teprve prvním rokem, výsledkově jsme se vůbec neztratili a ukázali kvalitu Litoměřického juda.

Celý článek »

Dorostenci a muži startovali na posledním ČP v tomto roce. Generálka na

Mistrovství ČR se vcelku podařila. Dorostenci Vašek Nováček a Pepa

Jeřábek získali stříbrné medaile, Michal Doležal přidal bronz. V mužích

byl 2. Honza Svoboda a potvrdil svou dobrou formu z posledních turnajů.

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 735 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009