headerphoto

Aktuality

Michal Doležal vybojoval 7.misto.

Celý článek »

Dorosteneckou ligou ČR začala 2.2. v Praze Na Folimance závodní sezóna 2019. Pořadí po 1.kole : 1.Liberec, 2 Litoměřice, 3.USK Praha

Celý článek »

V sobotu 8.12. se konaly poslední závody v tomto kalendářním roce a to v Chomutově. Z našeho oddílu se zúčasnilo celkem 8 závodníků. 1. místo vybojovali Barča Zachová, Tonda Vondráček a Dan Kalina. 2. místo Ondra Zach, Vanda Bayerová a 3. místo Vojta Čížek a Lukáš Krulich. Bez medaile tentokrát odjel Míša Dastlík. Přestávku mezi zápasy vyplnili pořadatelé štafetou, které se zúčastnilo i naše družstvo ( ve složení Barča Zachová, Tonda Vondráček a Lukáš Krulich). Z 8 týmů skončilo naše družstvo na krásném 3. místě a převzali si zaslouženou odměnu v podobě dortu, na kterém si pak všichni závodníci s chutí pochutnali. Všem děkuji za účast a budu se těšit v následujícím kalendářním roce na další úspěchy litoměřických judistů.

Celý článek »

Junior Honza Svoboda se v termínu 22.11. - 15.12. připravuje na novou sezónu v Tokiu v Japonsku. Trénink probíhá na 3 universitach (Teikyo, Nippon a Tsukuba)

Celý článek »

V sobotu 24.11 jsme se zúčastnili pěkně obsazeného turnaje v Děčíně. Z našeho oddílu se závodů zúčastnilo celkem 13 závodníku. Zlatou medaili si odvezli Ondra Zach, Karel Morkes, Dan Kalina a Petr Novotný. Se stříbrnou odjeli Vanda Bayerová, Kamča Pánková, Barča Zachová, Daniel Kühn a Tonda Vondráček. S bronzovou Jára Slivanský, Vojta Čížek, Honza Vojtěchovský a Míša Dastlík. Co si určitě každý ze závodů odvezl byly cenné zkušenosti, které se určitě hodí při dalším rozvoji. Všem zúčastněným gratuluji a budu se těšit na dalších závodech.

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 736 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009