headerphoto

Aktuality

V konkurenci tří stovek závodníků z téměř celé ČR vybojoval Václav Nováček po výborném výkonu zlatou medaili, třetí místa přidali Ivan Tomko a Nikolas Legner.

Výsledky zde...

Celý článek »

 Judisté Sport Juda Litoměřice zavítali na první kolo dorostenecké ligy do Plzně. Sport Judo Litoměřice má tento rok výborný tým a ambice na medaili v lize jsou vysoké. Litoměřice byly nalosovány do skupiny A. První tří týmy postupují po dvou odepraných kolech do finálové skupiny. V prvním utkání Sport Judo porazilo celkem hladce Tatran Prachatice 6:2. V druhém zápase nastoupili judisté proti nováčkovi dorostenecké ligy Judo klubu Jablonce nad Nisou. Tento boj skončil stejným poměrem jako první zápas 6:2. V severočeském derby svedli Litoměřice zápas proti tradičnímu rivalovi z Chomutovu. 

Celý článek »

 

V Ostravě se uskutečnil první Český pohár v judu v tomto roce. Na turnaji nechyběli judisté Sport Juda Litoměřice, kteří bojovali o první body do judistického ranking listu. Jako první do bojů o medaile zasáhli mladší a starší žáci. Nejlépe se v této věkové kategorii dařilo Honzovi Svobodovi ve váze do 42 kg. Svoboda hladce prošel až do semifinále, v němž nestačil na polského závodníka. V boji o třetí místo už byl stoprocentní a po zásluze si odvezl bronz. 

Celý článek »

Tréninky judo o jarních prázdninách (24. - 28. 2.) pro nábor a mláďata budou probíhat pouze:

Po 15:00 - 16:00 (nábor), 16:00-17:00 (přípravka), 17-18,30 žactvo

Út 17-18,30 žactvo

St 15:30 - 16:30 (nábor + přípravka), 16,30-18 žactvo

Celý článek »

Judisté SCM Litoměřice absolvovali kondiční přípravu v Krkonoších na Švýcarské boudě. Sešla se zde výborná parta, která zvládla všechny tréninky na vysoké úrovni. Věříme, že nabranou kondici závodníci zúročí na nadcházejících kvalifikačních turnajích.

Fotografie...

Celý článek »

Jak již bývá naším zvykem, využíváme prázdninového času k pořádnému tréninku a i letošních vánočních prázdnin jsme takto využili a uspořádali třídenní soustředění (2.1. - 4.1. 2014) pro naše nejmenší judisty. Celkem se akce zúčastnilo 35 závodíků, což nám dělá velkou radost a ukazuje to na zapálení pro náš sport. V průběhu soustředění jsme si ukázali několik nových technik, posilovali jsme, hráli floorbal, překonávali jsme překážkové dráhy a v závěru jsme výhlásili nejúspěšnější závodníky uplynulé sezóny.

Fotografie zde...

Celý článek »

(24. 12. - 26. 12. Vánoční svátky / 2. 1. - 4. 1. tréninkový sraz závodících mláďat a žáků).
Běžný tréninkový provoz začne od pondělka 6. 1. 2014

Celý článek »

V sobotu 7. 12. se naši nejmenší judisté zúčastnili posledních dvou turnajů v letošním roce. Naši borci bojovali hned na dvou turnajových frontách. Skupina 11 zkušenějších závodníků vyrazila na vánoční Velkou cenu do Chomutova a dalších šest litoměřických judistů vyrazilo získávat své první turnajové zkušenosti na turnaj mláďat do pražských Vršovic. 

 

Chomutov: Fotografie / Výsledky

Vršovice: Fotografie / Výsledky

Celý článek »

Kristýna Škrancová vybojovala po suverénním výkonu Titul Přeborníka ČR

Celý článek »

V sobotu 16.listopadu se konal  v Hranicích na Moravě Přebor České republiky v kategorii staršího žactva. Sportovní klub Sport JUDO Litoměřice odjela reprezentovat čtveřice starších žáků – Samuel Švalich, Honza Svoboda, Matyáš Bartoň  a Patrik  Dlouhý a žákyně Anička Macková. Všichni chlapci podali výborný soustředěný výkon a zaslouženě stanuli na stupních vítězů. Aničce se nedařilo a byla vyřazena hned v úvodu soutěže.

Výsledky... / Fotografie...

Celý článek »

« | 124 25 26 27 28 29 3036 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009