headerphoto

Aktuality

Oddíl Sport Judo Litoměřice odjel minulou sobotu do Jablonce nad Nisou na Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek v judu. Z litoměřického oddílu se nominovali tři dorostenci a tři dorostenky. 

Výsledky.... / Fotografie....

Celý článek »

O víkendu se judistická veřejnost upírala do Teplic. Místní oddíl zde uspořádal vyvrcholení judistické sezóny, a to Mistrovství české republiky mužů a žen. Na šampionátu startovali nejlepší judisté z Čech a Moravy. Nechyběl zde ani medailista z letošního Mistrovství světa Lukáš Krpálek, který usiloval o další titul v řadě a mnoho dalších zkušených reprezentantů.

Fotografie zde...

Celý článek »

Čtveřice závodníků našeho oddílu se zúčastnila soustředění ve slovinském horském středisku Rogla, kde probíhala příprava slovinských a chorvatských judistů - žáků na podzimní vrcholy sezóny. Výcvikový tábor byl náročný, ale celá čtveřice - Honza Svoboda, Matyáš Bartoň, Patrik Dlouhý a Honza Hock - zvládla všechny tréninky na výbornou a ukončila hlavní část přípravy na nadcházející Přebor ČR jednotlivců.

Fotografie zde...

Celý článek »

O podzimních prázdninách většina dětí odpočívá a užívá si volných dnů, ovšem my, judisté si pravidelně o prázdninách přidáváme tréninky navíc, abychom se naučili něco nového a byli lepší než naši soupeři. Ne jinak tomu bylo i podzimních prázdninách, které právě skončily. Tyto dny jsme strávili v naší tělocvičně, kde jsme trénovali nové techniky, posilovali, běhali a samozřejmě si zahráli i fotbálek a další hry. V tělocvičně nás nakonec spalo a trénovalo téměř 30, což ukazuje, že naši borci opravdu chtějí ve sportu něčeho dosáhnout a svůj volný čas raději tráví na žíněnce než u počítačů. Tréninkový sraz jsme si společně užili a naši malí sportovci si i společnou noc (pro některé první od maminek) v tělocvičně nějakou chvíli budou pamatovat.

FOTOGRAFIE ZDE...

Tomáš Vytlačil

Celý článek »

Družstvo starších žáků obhájilo po skvělém výkonu loňský titul,dorostenky vybojovali stříbro a starší žákyně završily naší sbírku bronzem.

Všem moc gratulujeme a děkujeme všem, kteří se na tomto úspěchu Ústeckého kraje podíleli.

Fotografie zde...

Celý článek »

V sobotu 19. října se nejmladší závodníci našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnili hned dvou turnajů a na obou akcích se nám zadařilo na výbornou.

Skupina zkušenějších závodníků vyrazila do německého Sprembergu, kde jsme se zúčastnili jako hosté společně se čtyřmi dalšími českými oddíly turnaje pořádaného pro oddíly místní části Saska. Naši borci na turnaji získali 8 medailí, což nás v celkovém hodnocení oddílů posunulo na  třetí místo a odvezli jsme si tak i pěkný pohár. Turnaj byl kvalitně obsazen a systém soutěže byl postaven tak, že každý závodník nastoupil ve své váhové kategorii ke čtyřem až pěti utkáním, aby prokázal své kvality pro dosažení místa na stupních vítězů. 

Výsledky...  /  Fotografie...

Celý článek »

Po - 15:30 - 16:30 nebude

Ut - tréninkový sraz mláďat LTM / nábor 14:00-15:00 nebude

St - tréninkový sraz mláďat LTM 

Čt - nábor bude společně 15:30 - 16:30 

Pá - mláďata15:30 - 16:30 nebude ( TS Slovinsko )

Celý článek »

Na domácím tatami vybojovali závodníci našeho oddílu 10 zlatých medailí.

Výsledky zde...

Celý článek »

Judisté Sport Juda Litoměřice se o víkendu zúčastnili posledního dílu Českého poháru v Teplicích.

Opět potvrdili svou příslušnost ke špičce v ČR, když získali celkem 7 medailí a v celkovém pořadí družstev skončili na 2.místě.

Výsledky zde...

Celý článek »

 V sobotu 28. 9. jsme vyrazili s našimi 14-ti nejmenšími závodníky na první turnaj po prázdninové pauze. Do teplické haly se sjelo na 140 závodníků z 23 oddílů. Našim se v této konkurenci podařilo vybojovat pět cenných kovů. Nejlépe se vedlo Lukáši Rúžovi, který ani v jednom ze svých utkání nezaváhal a zaslouženě si vybojoval zlato. 

Celý článek »

« | 125 26 27 28 29 30 3136 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009