headerphoto

Aktuality

Na Mistrovství ČR mužů a žen v Jičíně oddíl Sport Judo Litoměřice vybojoval dvě medaile. Mistryní ČR ve váze do 78 kg se stala Petra Hájková. 

Celý článek »

Vrcholu judistické sezóny se z oddílu SPORT JUDO Litoměřice zúčastnilo v kategorii mladších a starších žáků dvanáct nadějí. I když většina našich závodníků soutěží ve svých kategoriích teprve prvním rokem, výsledkově jsme se vůbec neztratili a ukázali kvalitu Litoměřického juda.

Celý článek »

Dorostenci a muži startovali na posledním ČP v tomto roce. Generálka na

Mistrovství ČR se vcelku podařila. Dorostenci Vašek Nováček a Pepa

Jeřábek získali stříbrné medaile, Michal Doležal přidal bronz. V mužích

byl 2. Honza Svoboda a potvrdil svou dobrou formu z posledních turnajů.

Celý článek »

Po prvním kole ve finálové skupině dorostenecké ligy zatím drží Litoměřický tým průběžné třetí místo. Vedoucím družstvem je po prvním kole USK Praha. Tento tým dokázal vyhrát všechna utkání. Druzí skončili obhájci titulu SK KP Brno, kteří mají stejně bodů jako Litoměřický tým, ale mají lepší skóre. Na medaili může pomýšlet i JK Olomouc. Sice jsou na čtvrtém místě, přesto však dokázali vybojovat osm bodů jako druhé Brno a třetí Litoměřice. Na pátém místě domácí Čáslav a šestí judisté JC Liberec. Závěrečné kolo se uskuteční v Brně a dle průběžných výsledků bude velmi napínavé.

 

Celý článek »

1.misto Michal Doležal a Honza Mašek, 2.misto Honza Svoboda a Josef Jeřábek, 3.misto Timmi Chulunbaatar

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 736 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009