headerphoto

Aktuality

Od čtvrtka 30. 5. do pátku 7.6. budou probíhat tréninky pro kategorii přípravky (zářijový nábor)

úterý a ve čtvrtek od 15:30 – 16:30

Celý článek »

 V sobotu 25. 5. jsme s našimi nejmenšími judisty vyrazili získávat důležité zahraniční zápasové zkušenosti. Vybrali jsme turnaj v německém Ortrandu, kde se naši borci ukázali jako kvalitně vybavení závodníci. Z jedenácti našich judistů se devět dokázalo prosadit a vybojovat cenný kov.

Nejlépe si na turnaji vedl Vašek Nováček, který hladce prošel turnajem ke zlatu. Perfektní výkon podal také Patrik Gabštůr, který se ukázal velmi útočným judem, jež ho dovedlo ke stříbrné medaili. Pro Patrika, ale i další naše borce byly mnohokrát větší překážkou spíše některé odlišnosti v pravidlech než zahraniční soupeři. Pro naše bylo poměrně složité se s těmito změnami ve vypjatých zápasech srovnat. Zdatně se s tím ale vypořádal Jakub Venhoda, který přidal do sbírky stříbro stejně jako Nikolas Legner. Bronzové medaile vybojovali Sebastian Zich, Marie Macková, Petr Gregor, Tomáš Vokálek a Lukáš Rúža. Těsně pod stupni vítězů skončil Ivan Husák, kterému jedno vítězství ve skupině nestačilo na postup do semifinále. Těsně pod stupni vítězů skončil i náš poslední závodník Matouš Balaštík.

     Celá soutěž byla zakončena vyhlášením nejúspěšnějších oddílů, kde naše družstvo obsadilo třetí místo a z Německa jsme tak přivezli i cenný pohár. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V neděli 12. 5. se nejmenší judisté z našeho oddílu zúčastnili prvního ročníku turnaje, který pořádal jeden z pražských oddílů ve sportovní hale Na Folimance. Turnaje se zúčastnili závodníci z několika krajů v celkovém počtu 150 judistů. Turnaj byl uspořádán velmi vlídným systémem tak, aby si i úplní turnajoví nováčci mohli odvézt nějakou z cen. Závodilo se ve skupinách po 3 – 4 závodnících, každý s každým. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 20. 4. se naši závodníci zúčastnili turnaje v České Lípě. Startovalo zde na 260 závodníků a z devíti našich borců si jich nakonec sedm odvezlo cenné kovy. Bezchybnými výkony se prezentovali Kuba Venhoda, Vašek Nováček a Honza Vokál, všichni vybojovali zlato. Stříbrnou medaili si zasloužil Patrik Gabštůr, ten jednou zaváhal jinak čtyřikrát zvítězil. Bronzové medaile si pak z turnaje odvezli Sebastián Zich, Nikolas Legner a Tomáš Vokálek.

Fotogalerie...  /  Výsledky...

Celý článek »

PONDĚLÍ (29.4.) 15:30-16:30 všechna mláďata společně (2003 a mladší)

ÚTERÝ a STŘEDA (30.4.a 1.5.) - odpadá

ČTVRTEK a PÁTEK – již běžný provoz

Celý článek »

 

V sobotu 13. 4. proběhl jeden z turnajů seriálu Českého poháru v judu pro kategorie žáků a dorostenců, tentokráte v Chomutově. Na turnaj se sjeli zástupci ze všech koutů republiky, aby si vybojovali body potřebné pro start na podzimním Mistrovství republiky. Díky tomu byla celková účast nad očekávaní vysoká, celkem v Chomutově zápasilo na 650 judistů. V takto kvalitní konkurenci se naši borci ukázali v tom nejlepším světle a opět prokázali, že patří mezi ty nejlepší v republice. 

Celý článek »

 

Vynikajícího výsledku dosáhli judisté Sport Juda Litoměřice na Mistrovství České republiky juniorů v Jičíně. Litoměřičtí judisté získali na šampionátu čtyři medaile, což jim zajistilo druhé místo v celkovém hodnocení družstev. 

Celý článek »

Sobotní dopoledne strávené s rodiči našich malých judistů? Proč ne, řekli jsme si. Kolektiv je třeba stmelovat a rodiče se alespoň přiučí něčemu,s čím mají jejich ratolesti co do činění. Sešli jsme se tedy o Bílé sobotě v naší tělocvičně a sportovní oblečení bylo pro rodiče povinností. Na úvod jsme se společně rozcvičili, zahráli pár průpravných her a hned následoval nácvik základních technik v boji na zemi. Ukázali jsme si dvě držení a jak z nich uniknout. Rodiče zvalchovali svá dítka, což vedlo k velmi bujaré atmosféře.

Celý článek »

« | 127 28 29 30 31 32 3336 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009