headerphoto

Aktuality

Na šedesát závodníků se sjelo do teplického hotelu Panorama, kde se konal dvoudenní tréninkový sraz žactva, který sloužil jako příprava před nadcházejícím Přeborem ČR v Chomutově a Ostravě. Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů a trenérům děkujeme za spolupráci.

Celý článek »

V sobotu 3. 11. proběhl v Ústecké hale slavoje Severotuk tradiční Turnaj nadějí v judu pro kategorie mláďat a žactva. Sport judo na turnaj vyslalo početnou skupinu závodníků, v našich barvách bojovalo pět mladších žáků a sedmnáct mláďat. V konkurenci téměř dvou set soutěžících se našim borcům podařilo vybojovat 15 medailí, ze kterých bylo pět zlatých. Největším překvapením pro nás byl výkon Kryštofa  Tomka, který v žádném ze čtyř utkání nedal svým soupeřům nejmenší šanci a bez zaváhání prošel celou soutěží a zaslouženě si na krk pověsil zlato. Stejně tak se dařilo i Nikolasovi Legnerovi, Honzovi Vokálovi, Tomášovi Kellerovi a zlato mezi mladšími žáky přidal ještě Matyáš Bartoň. Ten předváděl aktivní judo s mnoha pěknými technikami. Stříbrné medaile, kterých jsme vybojovali celkem šest, si odvezli Lukáš Rúža, Kuba Venhoda, Petr Gregor, Ivan Husák, Patrik Gabštůr a Matěj Čepička, pro něhož je zisk této medaile zhodnocením jeho dlouhodobé tréninkové píle. Bronz si vybojovali Nikola Horčičková, Tomáš Vokálek a mezi mladšími žáky Honza Hanus a  Honza Svoboda. 

Výsledky zde... / Fotografie zde...

Celý článek »

První listopadový víkend proběhlo v Jablonci nad Nisou Mistrovství České republiky mužů a žen v judu. Oddíl Sport Judo Litoměřice odjížděl na soutěž s ambicemi bojovat o cenné kovy. V Jablonci startovali závodníci ze všech koutů České republiky a nechyběli ani dva olympionici z Londýna.

Celý článek »

O víkendu se judistická veřejnost upírala do jediného města. Teplice pořádali jeden z vrcholů judistické sezóny, Mistrovství České republiky v judu v dorostenecké kategorii. Sport Judo Litoměřice vyslalo na turnaj čtyři zástupce, z nichž dva závodníci startovali ještě za svůj mateřský oddíl SKP Benešov. Byl to Adam Vojta a Martin Kudrna. Oba dva už od nového školního roku trénují ve Sportovním centru mládeže v Litoměřicích. Všichni čtyři judisté se po vynikajících utkáních dostali do bojů o medaile a mohli se tak utkat v závěrečném finálovém bloku. 

Výsledky...

Celý článek »

O víkendu se v Teplicích uskutečnil poslední Český pohár v judu. Na turnaji měli judisté poslední možnost kvalifikovat se na Mistrovství České republiky. V mužské kategorii reprezentovali oddíl Sport judo Litoměřice dva judisté. 

Celý článek »

Odvolávám trénink ve čtvrtek 25. 10.(14:00 – 15:00,  15:30 – 16:30)

- z důvodu konání podzimních prázdnin a úprav horolezecké stěny

Děkuji, Tomáš Vytlačil

Celý článek »

Další vyníkající úspěch Regionálního výběru žactva Ústeckého kraje!!

Žáci vybojovali TITUL, žákyně STŘÍBRO, dorostenky těsně čtvrté!!

Děkujeme všem závodníkům za skvělé výkony, trenérům za spolupráci a rodičům za podporu.

Přebor ČR družstev starších žáků

Přebor ČR družstev starších žákyň

M-ČR dorostenek

Celý článek »

V sobotu 6. 10. se mláďata Sportjuda Litoměřice zúčastnila tradiční Velké ceny Loun v judu. Tentokrát byla soutěž velmi kvalitně obsazena, bojovalo zde na 160 závodníků. Z našeho oddílu na turnaj  vyrazilo šestnáct mláďat a ve velké konkurenci se jim podařilo vybojovat 9 cenných kovů. Nejlépe si vedli Lukáš Rúža, Václav Nováček, Petr Gregor a Nikola Horčičková. Všichni čtyři ve svých bojích nenašli přemožitele a zaslouženě si odvezli zlaté medaile, pro které museli ve svých utkáních alespoň čtyřikrát zvítězit. Stříbrnou medaili si odvezl Matěj Čech a velmi pěknými výkony si ji také zasloužil Ivan Husák. Na stříbrné medaile pak ještě dosáhli Matouš Balaštík, Petr Filkevič a trochu smolně i Honza Vokál, který by při lepší kombinaci vzájemných utkání svých soupeřů v tabulce mohl skončit mnohem lépe. Pod stupni vítězú skončili Tomáš Keller (2 výhry), Nikolas Legner (1 výhra), Honza Bělohlávek (1 výhra), Matěj Čepička, Kuba Kalina, Kuba Venhoda a Petr Král.

Výsledky...

Celý článek »

Z důvodu nemoci se Krajského přeboru zúčastnila pouze šestice závodníků našeho oddílu. Bez zaváhání prošli soutěží Samuel Švalich, Kristýna Škrancová a Petra Hájková, kteří tak získali zlato. Jan Svoboda vybojoval stříbro a Matyáš Bartoň bronz. Jan Varchol skončil těsně pod stupni vítězů.

Výsledky zde...

Celý článek »

 

V sobotu 22. 9. se vypravila vybraná skupina šesti našich nejlepších mláďat do německého města Kamenz. Tento turnaj byl pro naše závodníky pěkným vstupem do zimní části sezóny, jelikož se všem podařilo vybojovat cenný kov. Bezchybnými výkony se předvedl Lukáš Rúža, který ve všech třech utkáních porazil soupeře krásnymi hody, vždy před vypršením časového limitu. Druhou zlatou, po dvou vyhraných utkáních, přidal ještě Tomáš Keller. 
Patrik Gabštůr, Václav Nováček, Ivan Tomko a Tomáš Vokálek vybojovali bronzové medaile. Všichni čtyři shodně po dvou vyhraných utkáních podlehli svým semifinalovým soupeřům. 
V závěrečném utkání pak s vítězi oprav vždy naši borci dokázali zabrat a svá utkání tak dotáhli 
k bronzovému konci. Překvapením pro nás pak bylo ještě vyhlášení Sport juda jako nejúspěšnějšího oddílu soutěže v kategorii mláďat, které bylo ocěněno ještě pěkným pohárem.

V sobotu 22. 9. se vypravila vybraná skupina šesti našich nejlepších mláďat do německého města Kamenz. Tento turnaj byl pro naše závodníky pěkným vstupem do zimní části sezóny, jelikož se všem podařilo vybojovat cenný kov. Bezchybnými výkony se předvedl Lukáš Rúža, který ve všech třech utkáních porazil soupeře krásnymi hody, vždy před vypršením časového limitu. Druhou zlatou, po dvou vyhraných utkáních, přidal ještě Tomáš Keller. 

Výsledky zde...

Patrik Gabštůr, Václav Nováček, Ivan Tomko a Tomáš Vokálek vybojovali bronzové medaile. Všichni čtyři shodně po dvou vyhraných utkáních podlehli svým semifinalovým soupeřům. V závěrečném utkání pak s vítězi oprav vždy naši borci dokázali zabrat a svá utkání tak dotáhli k bronzovému konci. Překvapením pro nás pak bylo ještě vyhlášení Sport juda jako nejúspěšnějšího oddílu soutěže v kategorii mláďat, které bylo ocěněno ještě pěkným pohárem.

Celý článek »

« | 128 29 30 31 32 33 34 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009