headerphoto

Aktuality

 

V sobotu 2. února uspořádal místní oddíl Sport judo Litoměřice turnaj pro nejmenší judisty. 
V obou tělocvičnách při ZŠ Ladova, kde náš oddíl funguje, se sešlo celkem 110 závodníků v kategorii mláďat. Účast poznamenala zejména četná chřipková onemocnění. I přesto naše barvy hájilo 18 závodníků a jedenácti se podařilo vybojovat medaile. Suverénními výkony se předvedl Vašek Nováček, který ve všech svých pěti utkáních ani jednou nezaváhal a vždy vyhrál krásným hodem. Podobným výkonem se prezentoval Kuba Venhoda, který nastoupil ve čtyřech utkáních a vždy s jasnou převahou nedal svým soupeřům šanci. Třetí zlato do sbírky přidal ještě Lukáš Rúža. Těsně zlatá medaile utekla Sebastianu Zichovi, ten nastoupil ve čtyřech utkáních, kde předváděl mnoho různých technik s vítězným koncem. V posledním utkání podlehl oddílovému kolegovi v hektickém závěru. Sebastian předvedl velmi zdařilou techniku, bohužel již těsně po závěrečném gongu. Další stříbro přidal Ivan Tomko, ten po třech jasných vítězstvích bohužel uspěchal svou akci, které nakonec využil jeho soupeř. Stříbro získal také Nikolas Legner se třemi výhrami a Honza Vokál se dvěma výhrami. Bronzové medaile zaslouženě vybojovali Petr Gregor a Ríša Kutnar, pro kterého to byla první turnajová zkušenost. První turnajové starty si v sobotu také odbyli Adam Chmelík a Karolína Koldová, oba si nakonec díky vlídnému systému soutěže k úplným nováčkům odnesli stříbrné medaile.

V sobotu 2. února uspořádal místní oddíl Sport judo Litoměřice turnaj pro nejmenší judisty. V obou tělocvičnách při ZŠ Ladova, kde náš oddíl funguje, se sešlo celkem 110 závodníků v kategorii mláďat. Účast poznamenala zejména četná chřipková onemocnění. I přesto naše barvy hájilo 18 závodníků a jedenácti se podařilo vybojovat medaile. Suverénními výkony se předvedl Vašek Nováček, který ve všech svých pěti utkáních ani jednou nezaváhal a vždy vyhrál krásným hodem. Podobným výkonem se prezentoval Kuba Venhoda, který nastoupil ve čtyřech utkáních a vždy s jasnou převahou nedal svým soupeřům šanci.

Třetí zlato do sbírky přidal ještě Lukáš Rúža. Těsně zlatá medaile utekla Sebastianu Zichovi, ten nastoupil ve čtyřech utkáních, kde předváděl mnoho různých technik s vítězným koncem. V posledním utkání podlehl oddílovému kolegovi v hektickém závěru. Sebastian předvedl velmi zdařilou techniku, bohužel již těsně po závěrečném gongu. Další stříbro přidal Ivan Tomko, ten po třech jasných vítězstvích bohužel uspěchal svou akci, které nakonec využil jeho soupeř. Stříbro získal také Nikolas Legner se třemi výhrami a Honza Vokál se dvěma výhrami. Bronzové medaile zaslouženě vybojovali Petr Gregor a Ríša Kutnar, pro kterého to byla první turnajová zkušenost. První turnajové starty si v sobotu také odbyli Adam Chmelík a Karolína Koldová, oba si nakonec díky vlídnému systému soutěže k úplným nováčkům odnesli stříbrné medaile.

Výsledky zde...

Celý článek »

Judisté Sport Juda Litoměřice zahájili nový rok 2013 kondičním soustředěním v Krkonoších.  Početná skupina borců, zastoupena především závodníky a závodnicemi  dorostenecké a juniorské kategorie, vyjela 5.1. na týdenní soustředění do Sport hotelu Švýcarská bouda.  Kimona však zůstala doma ve skříních. Hlavní náplní tréninku byly „běžky“. Každý den judisté absolvovali několik kilometrů na běžeckých tratích stadionu Horní Mísečky. V některých dnech po běžecké fázi přišla na řadu i posilovna, v které nabírali potřebné síly na nadcházející sezónu.

Celý článek »

V době Vánočních prázdnin 24. 12. 2012 - 2. 1. 2013 se nebudou konat tréninky JUDO pro nábor a přípravku/mláďata (z důvodu konání tréninkového srazu).

S běžným tréninkovým režimem začneme od 7. 1. 2013.

Celý článek »

V sobotu 8. 12. se mláďata našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnila jednoho z posledních turnajů konaných v této sezóně. A závěr sezóny to byl opravdu vydařený. Z Vánočního turnaje v Chomutově si ze 14 našich nejmladších závodníků  11 přivezlo medaili. Jednoznačně nejlepšími ve svých kategoriích byli Vašek Nováček, Ivan Tomko a Honza Vokál, kteří si z turnaje odvezli zlato. Stříbro si z turnaje odvezla Nikola Horčičková po velmi těsné prohře ve finále s oddílovým kolegou Ivanem Tomkem. Další stříbro přidal Lukáš Rúža, který bohužel v úvodním utkání zaspal soupeřovu akci. V dalších utkáních ale již nikomu nedal šanci a do naší sbírky přidal druhé stříbro. Třetí stříbrnou vybojoval Nikolas Legner, který bez problémů postoupil z tabulky, ve finále však narazil stejně jako Nikola na vítěze kategoriie a oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzovou medaili velmi pěknými výkony vybojoval Jakub Venhoda, který bohužel doplatil na chybu rozhodčího. Další stříbrné medaile přidali Kryštof Tomko, Tomáš Keller, Maruška Macková a Matěj Čepička. Všem našim malým závodníkům přejeme, aby na tyto výsledky navázali i 
v příštím roce.

V sobotu 8. 12. se mláďata našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnila jednoho z posledních turnajů konaných v této sezóně. A závěr sezóny to byl opravdu vydařený. Z Vánočního turnaje v Chomutově si ze 14 našich nejmladších závodníků  11 přivezlo medaili. Jednoznačně nejlepšími ve svých kategoriích byli Vašek Nováček, Ivan Tomko a Honza Vokál, kteří si z turnaje odvezli zlato. Stříbro si z turnaje odvezla Nikola Horčičková po velmi těsné prohře ve finále s oddílovým kolegou Ivanem Tomkem. Další stříbro přidal Lukáš Rúža, který bohužel v úvodním utkání zaspal soupeřovu akci. V dalších utkáních ale již nikomu nedal šanci a do naší sbírky přidal druhé stříbro. Třetí stříbrnou vybojoval Nikolas Legner, který bez problémů postoupil z tabulky, ve finále však narazil stejně jako Nikola na vítěze kategoriie a oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzovou medaili velmi pěknými výkony vybojoval Jakub Venhoda, který bohužel doplatil na chybu rozhodčího. Další stříbrné medaile přidali Kryštof Tomko, Tomáš Keller, Maruška Macková a Matěj Čepička. Všem našim malým závodníkům přejeme, aby na tyto výsledky navázali i v příštím roce.

Výsledky....

Celý článek »

V neděli 3.12.2012 se nejmladší závodníci našeho oddílu Sport Judo Litoměřice zúčastnili tradičního turnaje v pražských Vršovicích. Na turnaj se sjelo na 180 závodníků. Místní tento turnaj tradičně pořádají pro nejmenší judisty, pro které je to většinou první turnajová zkušenost. Tomu odpovídá i vlídný systém soutěže, kdy v každé skupině natsupují maximálně 3-4 závodníci tak, aby si každý mohl odvézt medaili, nebo alespoň drobnou odměnu. Z našich si po statečných bojích odvezli stříbrné medaile Petr Filkevič, Patrik Simon a Kuba Venhoda. Brozové medaile vybojovali Sebastian Zich, Kája Drahorád a Mirek Mikas. Na čtvrtém mítě pak skončil Ondra Houska. Pěkné výsledky podtrhly pořadatelé tím, že všechny medaile předávali naši olympionici z Londýna Jaromír Ježek a Jaroslav Musil spolu s podepsanými fotografiemi.

Celý článek »

Po skvělých výkonech získal Jan Svoboda titul Přeborníka ČR, Samuel Švalich a Kristýna Škrancová vybojovali stříbro, Matyáš Bartoň přidal páté místo.

Gratulujeme k výborným výsledkům!!!   

Výsledky zde... / Fotografie

Celý článek »

Starší žactvo zakončilo sezónu ziskem stříbra zásluhou Jana Hocka a bronzu Petry Hájkové. Sedmé místo přidala Anička Macková. Gratulujeme!!!

Výsledky zde... / Fotografie

Celý článek »

Jirka Pokorný získal v Miami stříbro a David Lorenc ho doplnil 5.místem.

 

Výsledky zde... / Fotografie...

Celý článek »

Na šedesát závodníků se sjelo do teplického hotelu Panorama, kde se konal dvoudenní tréninkový sraz žactva, který sloužil jako příprava před nadcházejícím Přeborem ČR v Chomutově a Ostravě. Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů a trenérům děkujeme za spolupráci.

Celý článek »

V sobotu 3. 11. proběhl v Ústecké hale slavoje Severotuk tradiční Turnaj nadějí v judu pro kategorie mláďat a žactva. Sport judo na turnaj vyslalo početnou skupinu závodníků, v našich barvách bojovalo pět mladších žáků a sedmnáct mláďat. V konkurenci téměř dvou set soutěžících se našim borcům podařilo vybojovat 15 medailí, ze kterých bylo pět zlatých. Největším překvapením pro nás byl výkon Kryštofa  Tomka, který v žádném ze čtyř utkání nedal svým soupeřům nejmenší šanci a bez zaváhání prošel celou soutěží a zaslouženě si na krk pověsil zlato. Stejně tak se dařilo i Nikolasovi Legnerovi, Honzovi Vokálovi, Tomášovi Kellerovi a zlato mezi mladšími žáky přidal ještě Matyáš Bartoň. Ten předváděl aktivní judo s mnoha pěknými technikami. Stříbrné medaile, kterých jsme vybojovali celkem šest, si odvezli Lukáš Rúža, Kuba Venhoda, Petr Gregor, Ivan Husák, Patrik Gabštůr a Matěj Čepička, pro něhož je zisk této medaile zhodnocením jeho dlouhodobé tréninkové píle. Bronz si vybojovali Nikola Horčičková, Tomáš Vokálek a mezi mladšími žáky Honza Hanus a  Honza Svoboda. 

Výsledky zde... / Fotografie zde...

Celý článek »

« | 128 29 30 31 32 33 34 35 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009