headerphoto

Aktuality

O uplynulém víkendu se judisté Sport JUDO Litoměřice zúčastnili dalšího ze série Evropských pohárů  žactva – tentokrát ve slovenském Pezinku, kde se sjela konkurence z 8 evropských zemí. Litoměřice tentokrát reprezentovala šestice závodníků, která vybojovala celkem 4 medaile.

 

Největšího úspěchu dosáhl Václav Nováček ve váze do 30 kg, který celou soutěž suverénně ovládl, když zvítězil ve všech šesti utkáních před časovým limitem. Stříbrné medaile přidali  Matyáš Bartoň (do 38 kg) a Patrik Dlouhý ( do 42kg). Oba s přehledem prošli vyřazovacími boji až do finále, kde po vyrovnaném průběhu svým soupeřům podlehli. Bronzovou medaili vybojoval Lukáš Rúža (do 23 kg). Patrik Gabštůr skončil na pěkném 5.místě a Ivan Tomko se umístil na místě devátém. 

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 23. 3. se naši nejmenší závodníci zúčastnili Velké ceny Ústí nad Labem. Na turnaj se sjela celkem početná konkurence téměř 170 závodníků. V soutěži zápasila zejména mláďata, a pak čtyři vybrané váhové kategorie mladších žáků. Právě za mladší žactvo do Ústí vyrazila Kristýna Škrancová spravit si chuť po několika předešlých nezdarech a start se jí podle záměru vydařil. Všechny své soupeřky doslova převálcovala a po třech vyhraných utkáních, vždy na nejvyšší hodnocení, si odvezla zlato. Kristýnu v této kategorii doplnili ještě Míla Kadlec a Kryštof Tomko, těm se bohužel nepodařilo zvítězit ani v jednom utkání. V kategorii mláďat se našim závodníkům dařilo již o něco lépe. Zlatou medaili zaslouženě vybojoval po dvou vyhraných utkáních Matouš Balaštík. Velmi pěkným výkonem se v Ústí prezentoval Tomáš Vokálek, který si po třech vítězstvích odvezl zasloužené stříbro. Tomáš na turnaji předvedl množství různých technik, ze kterých těžil bohužel jen do finálového utkání, kde svému soupeři podlehl v boji na zemi. Další stříbro do sbírky přidal Jakub Venhoda, který se postupně stává jednou z našich medailových jistot. Druhý turnajový start se vydařil i našim nováčkům. Karolína Koldová a Patrik Simon si taktéž na turnaji vybojovali stříbrné medaile. Bronzovou medaili si po dvou vyhraných a dvou prohraných utkáních odvezl Honza Vokál, toho ziskem bronzových medailí doplnili ještě Jakub Kalina a Karel Drahorád.

Celý článek »

Další úspěšný víkend absolvovali judisté Sport Juda Litoměřice na Českém poháru v Jablonci nad Nisou. V sobotu byl turnaj určen pro kategorii mladších a starších žáků. Nejprve do bojů zasáhli mladší žáci. Kristýna Škrancová ve váze do 40 kg a Tomáš Keller do 50 kg. Bohužel se jim moc nedařilo. Nedokázali projít vyřazovacími koly a proto nemohli bojovat o cenné medaile. Podstatně lépe si vedli starší žáci. Váhovou kategorii do 38 kg zcela ovládli judisté Sport Juda Litoměřice. Do finále se probojovali Jan Svoboda a Matyáš Bartoň. 

Celý článek »

Petra Hájková vybojovala zlato, bronzovou medaili si přivezl Jan Svoboda. 

 

 

 

 

Výsledky zde...

Celý článek »

První kolo dorostenecké ligy v judu se uskutečnilo na pražské Folimance. Sport Judo Litoměřice přijelo do Prahy s cílem být po prvním  kole  do třetího místa, což zajišťuje postup do finálové skupiny. V prvním zápase se litoměřičtí  judisté utkali proti týmu Judo club Liberec. V tomto zápase Sport Judo bez komplikací zvítězilo 6:2.  V dalším utkání čekalo na Sport judo Litoměřice papírově nejtěžší družstvo JC Plzeň. Utkání bylo vyrovnané a skončilo remízou 4:4. Obě družstva si z boje odnesla po jednom bodu. 

Celý článek »

Jak již bývá zvykem uspořádali jsme pro naše malé judisty o jarních prázdninách tréninkový sraz. Tentokrát se konal ve zkrácené verzi 18. a 19. února. S našimi závodníky jsme se zaměřili na nácvik nových technik, kondiční a zápasovou přípravu. Jsme velice rádi, že naši borci mají chuť a vůli na sobě pracovat i v době prázdnin, kdy většina ostatních odpočívá . Aby si děti tuto akci užili doplnili jsme tréninky i množstvím her a zážitky jistě přinesla i společně strávená noc ve škole. Doufejme, že se odtrénované hodiny navíc projeví i v nadcházejících turnajích a, že naši nejmenší závodníci vybojují spousty cenných kovů. 

 

 

Celý článek »

V sobotu 16. 2. 2013 se devět borců z oddílu Sport judo vydalo do Teplic na tradiční turnaj konaný v úvodu jarních prázdnin. Tento fakt sice ovlivnil celkový počet závodníků avšak nikterak neubral na jejich kvalitě. Z našich se zúčastnili mladší žáci a mláďata a celkem si vybojovali pět medailí. Nejlépe si vedl Ivan Tomko, který ve všech čtyřech utkáních zvítězil vždy před časovým limitem. Ivanovi se povedlo zejména ve finálovém utkání převálcovat a krásným hodem porazit svého největšího letošního rivala z Rumburku. Další zlato přidal Nicolas Legner, ten soutěží prošel s jistotou a taktéž třikrát ukončil svá utkání pěknými hody. Velmi pěkný výkon předvedl i Kuba Venhoda, který všechny své soupeře na žíněnce ničil, až do finále, kde nastoupil ke svému pátému utkání. Zde ovšem  po drobném zaváhání smolně svému soupeři podlehl a nakonec tak získal stříbrnou medaili. Další stříbro přidala ještě Maruška Macková. Bronz vybojoval Milan Kadlec, kterého doplnil ještě pátým místem a dvěma vyhranými utkáními Matěj Čepička. 

Výsledky zde...

Celý článek »

První Český pohár v judu se v tomto roce uskutečnil v severomoravské metropoli Ostravě. Sport Judo Litoměřice vyslalo do Ostravy 12 závodníků. V sobotu zasáhlo do bojů mladší a starší žactvo. V kategorii mladších žákyň ve váze do 40 kg obsadila krásné třetí místo Kristýna Škrancová, která si zapsala první potřebné rankingové body do seriálu českých pohárů. 

Celý článek »

 

V sobotu 2. února uspořádal místní oddíl Sport judo Litoměřice turnaj pro nejmenší judisty. 
V obou tělocvičnách při ZŠ Ladova, kde náš oddíl funguje, se sešlo celkem 110 závodníků v kategorii mláďat. Účast poznamenala zejména četná chřipková onemocnění. I přesto naše barvy hájilo 18 závodníků a jedenácti se podařilo vybojovat medaile. Suverénními výkony se předvedl Vašek Nováček, který ve všech svých pěti utkáních ani jednou nezaváhal a vždy vyhrál krásným hodem. Podobným výkonem se prezentoval Kuba Venhoda, který nastoupil ve čtyřech utkáních a vždy s jasnou převahou nedal svým soupeřům šanci. Třetí zlato do sbírky přidal ještě Lukáš Rúža. Těsně zlatá medaile utekla Sebastianu Zichovi, ten nastoupil ve čtyřech utkáních, kde předváděl mnoho různých technik s vítězným koncem. V posledním utkání podlehl oddílovému kolegovi v hektickém závěru. Sebastian předvedl velmi zdařilou techniku, bohužel již těsně po závěrečném gongu. Další stříbro přidal Ivan Tomko, ten po třech jasných vítězstvích bohužel uspěchal svou akci, které nakonec využil jeho soupeř. Stříbro získal také Nikolas Legner se třemi výhrami a Honza Vokál se dvěma výhrami. Bronzové medaile zaslouženě vybojovali Petr Gregor a Ríša Kutnar, pro kterého to byla první turnajová zkušenost. První turnajové starty si v sobotu také odbyli Adam Chmelík a Karolína Koldová, oba si nakonec díky vlídnému systému soutěže k úplným nováčkům odnesli stříbrné medaile.

V sobotu 2. února uspořádal místní oddíl Sport judo Litoměřice turnaj pro nejmenší judisty. V obou tělocvičnách při ZŠ Ladova, kde náš oddíl funguje, se sešlo celkem 110 závodníků v kategorii mláďat. Účast poznamenala zejména četná chřipková onemocnění. I přesto naše barvy hájilo 18 závodníků a jedenácti se podařilo vybojovat medaile. Suverénními výkony se předvedl Vašek Nováček, který ve všech svých pěti utkáních ani jednou nezaváhal a vždy vyhrál krásným hodem. Podobným výkonem se prezentoval Kuba Venhoda, který nastoupil ve čtyřech utkáních a vždy s jasnou převahou nedal svým soupeřům šanci.

Třetí zlato do sbírky přidal ještě Lukáš Rúža. Těsně zlatá medaile utekla Sebastianu Zichovi, ten nastoupil ve čtyřech utkáních, kde předváděl mnoho různých technik s vítězným koncem. V posledním utkání podlehl oddílovému kolegovi v hektickém závěru. Sebastian předvedl velmi zdařilou techniku, bohužel již těsně po závěrečném gongu. Další stříbro přidal Ivan Tomko, ten po třech jasných vítězstvích bohužel uspěchal svou akci, které nakonec využil jeho soupeř. Stříbro získal také Nikolas Legner se třemi výhrami a Honza Vokál se dvěma výhrami. Bronzové medaile zaslouženě vybojovali Petr Gregor a Ríša Kutnar, pro kterého to byla první turnajová zkušenost. První turnajové starty si v sobotu také odbyli Adam Chmelík a Karolína Koldová, oba si nakonec díky vlídnému systému soutěže k úplným nováčkům odnesli stříbrné medaile.

Výsledky zde...

Celý článek »

Judisté Sport Juda Litoměřice zahájili nový rok 2013 kondičním soustředěním v Krkonoších.  Početná skupina borců, zastoupena především závodníky a závodnicemi  dorostenecké a juniorské kategorie, vyjela 5.1. na týdenní soustředění do Sport hotelu Švýcarská bouda.  Kimona však zůstala doma ve skříních. Hlavní náplní tréninku byly „běžky“. Každý den judisté absolvovali několik kilometrů na běžeckých tratích stadionu Horní Mísečky. V některých dnech po běžecké fázi přišla na řadu i posilovna, v které nabírali potřebné síly na nadcházející sezónu.

Celý článek »

« | 128 29 30 31 32 33 3436 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009