headerphoto

Aktuality

V době Vánočních prázdnin 24. 12. 2012 - 2. 1. 2013 se nebudou konat tréninky JUDO pro nábor a přípravku/mláďata (z důvodu konání tréninkového srazu).

S běžným tréninkovým režimem začneme od 7. 1. 2013.

Celý článek »

V sobotu 8. 12. se mláďata našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnila jednoho z posledních turnajů konaných v této sezóně. A závěr sezóny to byl opravdu vydařený. Z Vánočního turnaje v Chomutově si ze 14 našich nejmladších závodníků  11 přivezlo medaili. Jednoznačně nejlepšími ve svých kategoriích byli Vašek Nováček, Ivan Tomko a Honza Vokál, kteří si z turnaje odvezli zlato. Stříbro si z turnaje odvezla Nikola Horčičková po velmi těsné prohře ve finále s oddílovým kolegou Ivanem Tomkem. Další stříbro přidal Lukáš Rúža, který bohužel v úvodním utkání zaspal soupeřovu akci. V dalších utkáních ale již nikomu nedal šanci a do naší sbírky přidal druhé stříbro. Třetí stříbrnou vybojoval Nikolas Legner, který bez problémů postoupil z tabulky, ve finále však narazil stejně jako Nikola na vítěze kategoriie a oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzovou medaili velmi pěknými výkony vybojoval Jakub Venhoda, který bohužel doplatil na chybu rozhodčího. Další stříbrné medaile přidali Kryštof Tomko, Tomáš Keller, Maruška Macková a Matěj Čepička. Všem našim malým závodníkům přejeme, aby na tyto výsledky navázali i 
v příštím roce.

V sobotu 8. 12. se mláďata našeho oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnila jednoho z posledních turnajů konaných v této sezóně. A závěr sezóny to byl opravdu vydařený. Z Vánočního turnaje v Chomutově si ze 14 našich nejmladších závodníků  11 přivezlo medaili. Jednoznačně nejlepšími ve svých kategoriích byli Vašek Nováček, Ivan Tomko a Honza Vokál, kteří si z turnaje odvezli zlato. Stříbro si z turnaje odvezla Nikola Horčičková po velmi těsné prohře ve finále s oddílovým kolegou Ivanem Tomkem. Další stříbro přidal Lukáš Rúža, který bohužel v úvodním utkání zaspal soupeřovu akci. V dalších utkáních ale již nikomu nedal šanci a do naší sbírky přidal druhé stříbro. Třetí stříbrnou vybojoval Nikolas Legner, který bez problémů postoupil z tabulky, ve finále však narazil stejně jako Nikola na vítěze kategoriie a oddílového kolegu Vaška Nováčka. Bronzovou medaili velmi pěknými výkony vybojoval Jakub Venhoda, který bohužel doplatil na chybu rozhodčího. Další stříbrné medaile přidali Kryštof Tomko, Tomáš Keller, Maruška Macková a Matěj Čepička. Všem našim malým závodníkům přejeme, aby na tyto výsledky navázali i v příštím roce.

Výsledky....

Celý článek »

V neděli 3.12.2012 se nejmladší závodníci našeho oddílu Sport Judo Litoměřice zúčastnili tradičního turnaje v pražských Vršovicích. Na turnaj se sjelo na 180 závodníků. Místní tento turnaj tradičně pořádají pro nejmenší judisty, pro které je to většinou první turnajová zkušenost. Tomu odpovídá i vlídný systém soutěže, kdy v každé skupině natsupují maximálně 3-4 závodníci tak, aby si každý mohl odvézt medaili, nebo alespoň drobnou odměnu. Z našich si po statečných bojích odvezli stříbrné medaile Petr Filkevič, Patrik Simon a Kuba Venhoda. Brozové medaile vybojovali Sebastian Zich, Kája Drahorád a Mirek Mikas. Na čtvrtém mítě pak skončil Ondra Houska. Pěkné výsledky podtrhly pořadatelé tím, že všechny medaile předávali naši olympionici z Londýna Jaromír Ježek a Jaroslav Musil spolu s podepsanými fotografiemi.

Celý článek »

Po skvělých výkonech získal Jan Svoboda titul Přeborníka ČR, Samuel Švalich a Kristýna Škrancová vybojovali stříbro, Matyáš Bartoň přidal páté místo.

Gratulujeme k výborným výsledkům!!!   

Výsledky zde... / Fotografie

Celý článek »

Starší žactvo zakončilo sezónu ziskem stříbra zásluhou Jana Hocka a bronzu Petry Hájkové. Sedmé místo přidala Anička Macková. Gratulujeme!!!

Výsledky zde... / Fotografie

Celý článek »

Jirka Pokorný získal v Miami stříbro a David Lorenc ho doplnil 5.místem.

 

Výsledky zde... / Fotografie...

Celý článek »

Na šedesát závodníků se sjelo do teplického hotelu Panorama, kde se konal dvoudenní tréninkový sraz žactva, který sloužil jako příprava před nadcházejícím Přeborem ČR v Chomutově a Ostravě. Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů a trenérům děkujeme za spolupráci.

Celý článek »

V sobotu 3. 11. proběhl v Ústecké hale slavoje Severotuk tradiční Turnaj nadějí v judu pro kategorie mláďat a žactva. Sport judo na turnaj vyslalo početnou skupinu závodníků, v našich barvách bojovalo pět mladších žáků a sedmnáct mláďat. V konkurenci téměř dvou set soutěžících se našim borcům podařilo vybojovat 15 medailí, ze kterých bylo pět zlatých. Největším překvapením pro nás byl výkon Kryštofa  Tomka, který v žádném ze čtyř utkání nedal svým soupeřům nejmenší šanci a bez zaváhání prošel celou soutěží a zaslouženě si na krk pověsil zlato. Stejně tak se dařilo i Nikolasovi Legnerovi, Honzovi Vokálovi, Tomášovi Kellerovi a zlato mezi mladšími žáky přidal ještě Matyáš Bartoň. Ten předváděl aktivní judo s mnoha pěknými technikami. Stříbrné medaile, kterých jsme vybojovali celkem šest, si odvezli Lukáš Rúža, Kuba Venhoda, Petr Gregor, Ivan Husák, Patrik Gabštůr a Matěj Čepička, pro něhož je zisk této medaile zhodnocením jeho dlouhodobé tréninkové píle. Bronz si vybojovali Nikola Horčičková, Tomáš Vokálek a mezi mladšími žáky Honza Hanus a  Honza Svoboda. 

Výsledky zde... / Fotografie zde...

Celý článek »

První listopadový víkend proběhlo v Jablonci nad Nisou Mistrovství České republiky mužů a žen v judu. Oddíl Sport Judo Litoměřice odjížděl na soutěž s ambicemi bojovat o cenné kovy. V Jablonci startovali závodníci ze všech koutů České republiky a nechyběli ani dva olympionici z Londýna.

Celý článek »

O víkendu se judistická veřejnost upírala do jediného města. Teplice pořádali jeden z vrcholů judistické sezóny, Mistrovství České republiky v judu v dorostenecké kategorii. Sport Judo Litoměřice vyslalo na turnaj čtyři zástupce, z nichž dva závodníci startovali ještě za svůj mateřský oddíl SKP Benešov. Byl to Adam Vojta a Martin Kudrna. Oba dva už od nového školního roku trénují ve Sportovním centru mládeže v Litoměřicích. Všichni čtyři judisté se po vynikajících utkáních dostali do bojů o medaile a mohli se tak utkat v závěrečném finálovém bloku. 

Výsledky...

Celý článek »

« | 129 30 31 32 33 34 35 36 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009