headerphoto

Aktuality

Starší žactvo zakončilo sezónu ziskem stříbra zásluhou Jana Hocka a bronzu Petry Hájkové. Sedmé místo přidala Anička Macková. Gratulujeme!!!

Výsledky zde... / Fotografie

Celý článek »

Jirka Pokorný získal v Miami stříbro a David Lorenc ho doplnil 5.místem.

 

Výsledky zde... / Fotografie...

Celý článek »

Na šedesát závodníků se sjelo do teplického hotelu Panorama, kde se konal dvoudenní tréninkový sraz žactva, který sloužil jako příprava před nadcházejícím Přeborem ČR v Chomutově a Ostravě. Všem závodníkům přejeme hodně úspěchů a trenérům děkujeme za spolupráci.

Celý článek »

V sobotu 3. 11. proběhl v Ústecké hale slavoje Severotuk tradiční Turnaj nadějí v judu pro kategorie mláďat a žactva. Sport judo na turnaj vyslalo početnou skupinu závodníků, v našich barvách bojovalo pět mladších žáků a sedmnáct mláďat. V konkurenci téměř dvou set soutěžících se našim borcům podařilo vybojovat 15 medailí, ze kterých bylo pět zlatých. Největším překvapením pro nás byl výkon Kryštofa  Tomka, který v žádném ze čtyř utkání nedal svým soupeřům nejmenší šanci a bez zaváhání prošel celou soutěží a zaslouženě si na krk pověsil zlato. Stejně tak se dařilo i Nikolasovi Legnerovi, Honzovi Vokálovi, Tomášovi Kellerovi a zlato mezi mladšími žáky přidal ještě Matyáš Bartoň. Ten předváděl aktivní judo s mnoha pěknými technikami. Stříbrné medaile, kterých jsme vybojovali celkem šest, si odvezli Lukáš Rúža, Kuba Venhoda, Petr Gregor, Ivan Husák, Patrik Gabštůr a Matěj Čepička, pro něhož je zisk této medaile zhodnocením jeho dlouhodobé tréninkové píle. Bronz si vybojovali Nikola Horčičková, Tomáš Vokálek a mezi mladšími žáky Honza Hanus a  Honza Svoboda. 

Výsledky zde... / Fotografie zde...

Celý článek »

První listopadový víkend proběhlo v Jablonci nad Nisou Mistrovství České republiky mužů a žen v judu. Oddíl Sport Judo Litoměřice odjížděl na soutěž s ambicemi bojovat o cenné kovy. V Jablonci startovali závodníci ze všech koutů České republiky a nechyběli ani dva olympionici z Londýna.

Celý článek »

O víkendu se judistická veřejnost upírala do jediného města. Teplice pořádali jeden z vrcholů judistické sezóny, Mistrovství České republiky v judu v dorostenecké kategorii. Sport Judo Litoměřice vyslalo na turnaj čtyři zástupce, z nichž dva závodníci startovali ještě za svůj mateřský oddíl SKP Benešov. Byl to Adam Vojta a Martin Kudrna. Oba dva už od nového školního roku trénují ve Sportovním centru mládeže v Litoměřicích. Všichni čtyři judisté se po vynikajících utkáních dostali do bojů o medaile a mohli se tak utkat v závěrečném finálovém bloku. 

Výsledky...

Celý článek »

O víkendu se v Teplicích uskutečnil poslední Český pohár v judu. Na turnaji měli judisté poslední možnost kvalifikovat se na Mistrovství České republiky. V mužské kategorii reprezentovali oddíl Sport judo Litoměřice dva judisté. 

Celý článek »

Odvolávám trénink ve čtvrtek 25. 10.(14:00 – 15:00,  15:30 – 16:30)

- z důvodu konání podzimních prázdnin a úprav horolezecké stěny

Děkuji, Tomáš Vytlačil

Celý článek »

Další vyníkající úspěch Regionálního výběru žactva Ústeckého kraje!!

Žáci vybojovali TITUL, žákyně STŘÍBRO, dorostenky těsně čtvrté!!

Děkujeme všem závodníkům za skvělé výkony, trenérům za spolupráci a rodičům za podporu.

Přebor ČR družstev starších žáků

Přebor ČR družstev starších žákyň

M-ČR dorostenek

Celý článek »

V sobotu 6. 10. se mláďata Sportjuda Litoměřice zúčastnila tradiční Velké ceny Loun v judu. Tentokrát byla soutěž velmi kvalitně obsazena, bojovalo zde na 160 závodníků. Z našeho oddílu na turnaj  vyrazilo šestnáct mláďat a ve velké konkurenci se jim podařilo vybojovat 9 cenných kovů. Nejlépe si vedli Lukáš Rúža, Václav Nováček, Petr Gregor a Nikola Horčičková. Všichni čtyři ve svých bojích nenašli přemožitele a zaslouženě si odvezli zlaté medaile, pro které museli ve svých utkáních alespoň čtyřikrát zvítězit. Stříbrnou medaili si odvezl Matěj Čech a velmi pěknými výkony si ji také zasloužil Ivan Husák. Na stříbrné medaile pak ještě dosáhli Matouš Balaštík, Petr Filkevič a trochu smolně i Honza Vokál, který by při lepší kombinaci vzájemných utkání svých soupeřů v tabulce mohl skončit mnohem lépe. Pod stupni vítězú skončili Tomáš Keller (2 výhry), Nikolas Legner (1 výhra), Honza Bělohlávek (1 výhra), Matěj Čepička, Kuba Kalina, Kuba Venhoda a Petr Král.

Výsledky...

Celý článek »

« | 129 30 31 32 33 34 35 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009