headerphoto

Aktuality

V silné konkurenci vybojovali zlato David Hozák a Samuel Švalich, stříbrné medaile získali Patrik Dlouhý a Petra Hájková, bronz přidal Matyáš Bartoň.Jan Hock a Vojtěch Gruntorád skončili na pátém a Jan svoboda na 9. místě.

Výsledky...  /  Fotografie...

Celý článek »

Předvelikonočního školního volna využili mladí judisté našeho oddílu ke společnému tréninku. Ve čtvrtek a pátek se sešlo celkem 28  závodníků z řad žactva i nejmenších mláďat v naší tělocvičně, kde jsme trénovali i společně přenocovali.

Fotografie...

Celý článek »

O víkendu se uskutečnil první vrchol judistické sezóny v Hranicích na Moravě. Judisté z celé republiky přijeli bojovat o mistrovské tituly a zároveň o reprezentační dresy. Sport Judo Litoměřice mělo na této soutěži dva adepty na medailové ambice. Litoměřické judo reprezentovali David Hozák a Miroslav Lorenc, oba startující ve stejné váhové kategorii do 60 kg.

Celý článek »

V sobotu 17. 3. se sedmnáct závodníků oddílu Sport judo Litoměřice zúčastnilo tradičního turnaje mláďat v Ústí nad Labem. Na turnaj se sjelo na 130 závodníků. Našim mláďatům se zde podařilo vybojovat celkem 14 medailí. Čtyři zlaté, dvě stříbrné a osm bronzových...

Celý článek »

Naši závodníci vybojovali 2 zlata, 1 bronz a 4 pátá místa.

Výsledky

Celý článek »

V oslabené sestavě obsadil litoměřický "B" tým v 1. kole čtvrté

Výsledky...

Celý článek »

Uplynulý víkend proběhl v tomto roce již 2. tréninkový sraz žactva.Kvalitní přípravu před nadcházejícím ČP v Jablonci absolvovalo na 80závodníků z rekordních 14 oddílů ÚK a jednoho oddílu ze sousedníhoNěmecka.Účast závodníků Sport Juda Litoměřice ovlivnila podobně jako uostatních oddílů nemoc a na sraz tak odjelo pouze 9 závodníků(Gabštůr,Legner, Tomko, Vokálek, Čepička, Vokál, Macková, Škrancováa Hock).

Celý článek »

Vstup do letošního ročníku Extraligy mužů se litoměřickým příliš nevydařil. Chyběli tradiční opory – Jiří Pokorný, Jaroslav Stalmacher a Milan Randl, a ostatní závodníky první kolo nezastihlo v dobré formě. V prvním zápase ještě došlo k nepříjemnému zranění Alexe Šparuka, a tak už v dalších zápasech nenastupoval. Nicméně ztráta na vedoucí pozice je minimální a v dalším kole se litoměřičtí judisté určitě pokusí vrátit na přední příčky, kam bezesporu patří.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 3.3. se všichni závodníci oddílu Sport judo rozjeli do různých koutů republiky na několik turnajů. Naše mláďata a žactvo zamířili na tradiční turnaj do Loun, kde dokázali v konkurenci 170 závodníků vybojovat 16 medailí. Nejvýraznějšími závodníky na celém turnaji se projevila skupina našich mladších a starších žáků, kterých do Loun vyrazilo sedm a dokázali vybojovat pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Mláďata, kterých se turnaje zúčastnilo šestnáct, pak ještě doplnila sbírku o tři zlaté, čtyři stříbrné a tři bronzové...

Celý článek »

První kolo dorostenecké ligy se uskutečnilo v Chomutově. Sport judo Litoměřice skončilo na čtvrtém místě, což zatím nezaručuje postup do nadstavbové finálové části. Bohužel jsme neměli obsazené všechny váhy a to se podepsalo na našem výsledku. Věříme, že v příštím kole vše napravíme a pokusíme se vybojovat postup mezi elitu.

Výsledky...

Celý článek »

« | 129 30 31 32 33 34 35 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009