headerphoto

Aktuality

Naši závodníci vybojovali 2 zlata, 1 bronz a 4 pátá místa.

Výsledky

Celý článek »

V oslabené sestavě obsadil litoměřický "B" tým v 1. kole čtvrté

Výsledky...

Celý článek »

Uplynulý víkend proběhl v tomto roce již 2. tréninkový sraz žactva.Kvalitní přípravu před nadcházejícím ČP v Jablonci absolvovalo na 80závodníků z rekordních 14 oddílů ÚK a jednoho oddílu ze sousedníhoNěmecka.Účast závodníků Sport Juda Litoměřice ovlivnila podobně jako uostatních oddílů nemoc a na sraz tak odjelo pouze 9 závodníků(Gabštůr,Legner, Tomko, Vokálek, Čepička, Vokál, Macková, Škrancováa Hock).

Celý článek »

Vstup do letošního ročníku Extraligy mužů se litoměřickým příliš nevydařil. Chyběli tradiční opory – Jiří Pokorný, Jaroslav Stalmacher a Milan Randl, a ostatní závodníky první kolo nezastihlo v dobré formě. V prvním zápase ještě došlo k nepříjemnému zranění Alexe Šparuka, a tak už v dalších zápasech nenastupoval. Nicméně ztráta na vedoucí pozice je minimální a v dalším kole se litoměřičtí judisté určitě pokusí vrátit na přední příčky, kam bezesporu patří.

Výsledky zde...

Celý článek »

V sobotu 3.3. se všichni závodníci oddílu Sport judo rozjeli do různých koutů republiky na několik turnajů. Naše mláďata a žactvo zamířili na tradiční turnaj do Loun, kde dokázali v konkurenci 170 závodníků vybojovat 16 medailí. Nejvýraznějšími závodníky na celém turnaji se projevila skupina našich mladších a starších žáků, kterých do Loun vyrazilo sedm a dokázali vybojovat pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Mláďata, kterých se turnaje zúčastnilo šestnáct, pak ještě doplnila sbírku o tři zlaté, čtyři stříbrné a tři bronzové...

Celý článek »

První kolo dorostenecké ligy se uskutečnilo v Chomutově. Sport judo Litoměřice skončilo na čtvrtém místě, což zatím nezaručuje postup do nadstavbové finálové části. Bohužel jsme neměli obsazené všechny váhy a to se podepsalo na našem výsledku. Věříme, že v příštím kole vše napravíme a pokusíme se vybojovat postup mezi elitu.

Výsledky...

Celý článek »

V silné konkurenci vybojovali naši závodníci 2x zlato, 2x stříbro, 1x bronz, 1x 5. místo a 1x 7. místo.

Výsledky zde...

Celý článek »

Závodníci SJ Litoměřice úspěšně vstoupili do bojů ČP. V těžké konkurenci celé špičky ČR a závodníků Slovenska, Německa, Rakouska a Ruska se všichni 4 naši závodníci dostali na bodovaná umístění a získali dvě bronzové medaile.

Celý článek »

O víkendu 27. - 29. 1. proběhl již několikátý tréninkový sraz Regionálního výběru žactva, doplněný i o vybranou skupinu mláďat. Akce proběhla v areálu hotelu Panorama v Teplicích, který poskytuje  pro naše účely výborné zázemí.

Celý článek »

Dle ohlasů, se povedlo oddílu Sport judo Litoměřice opět uspořádat velmi pěknou soutěž, pro nejměnší judisty z kraje a okolí. V sobotu 4.2. se do tělocvičny místního oddílu juda, při ZŠ Ladova, sjelo na 130 závodníků z 19 oddílů.

Celý článek »

« | 130 31 32 33 34 35 36 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009