headerphoto

Aktuality

Soustředění RD juniorů v Plzni 8.- 12.7. před soutěžemi EP.

Celý článek »

Je po sezóně a tak judisti vyrazili na vodu. Krom sjíždění řeky však také posilují, aby nevysli že cviku...

Celý článek »

Extraligový tým FCC SJ Litoměřice vybojoval na domácí půdě postup do finálové skupiny Extraligy. Do Litoměřic zavítal loňský bronzový tým Extraligy SK KP Brno. V prvním utkání zvítězil hostující tým SK KP Brno 3:2. V odvetném zápase naopak zvítězil domácí klub FCC SJ Litoměřice 3:2 a mohl slavit postup do play off, do kterého postupuje i brněnský klub. O setrvání v nejvyšší soutěži bude usilovat v baráži JC Liberec.

Celý článek »

Litoměřický dorostenecký tým splnil svůj cíl z jarní části dorostenecké ligy a postoupil do finálové skupiny z prvního místa, což je skvělý výsledek a dobrá pozice do dalších bojů o medaile.

Celý článek »

Na Velké Ceně Nového Bydžova vybojovali naši závodníci v konkurenci 480 závodníků z osmi zemí tři medaile. Zlato: Hojdarová, Bayer D. Stříbro: Rúža. Bez umístění skončili Zich a Bayer A.

Celý článek »


V kategorii U14 se našim podařilo vybojovat čtyři cenné kovy:

Zlato: Daniel Bayer 4/0. Stříbro: Adam Bayer 3/1 a Štěpka Hojdarová 2/1. Bronz: Kuba Venhoda 2/1. Těsně pod stupni skončil na 5. místě Tomáš Fišer 1/2 a na 7. místě Sebastian Zich 2/2. Gratulace všem a teď budeme makat na kvalifikaci na republiku!!

Celý článek »

Celý článek »

19.-20.5.2018 jsme se zúčastnili dalšího turnaje série Word Cadet Tour, tentokrát v Polsku v Bialsko Biale.

Celý článek »

Družstvo ve složení Rúža, Kremla (Tpc), Zich, Müller (Tpc), Novotný (CV), Albrecht (Tpc), Venhoda, Hora (Tpc), Bayer A, Bayer D, Vokál, Výborný (Most) v prvním utkání podlehlo týmu z Ostravy. S favoritem jsme bojovali se ctí 3:6. V opravách se nám podařilo porazit Plzeň. A zklamáním pak bylo druhé kolo oprav s družstvem Vršovic, které nám vystavilo stopku se skóre 2:7. Tým jsme měli sestaven zejména z "prvoročáků" a tak věřím, že do příštího roku nasbíráme potřebné zkušenosti a ukážeme se v bojích o medaile! Všem závodníkům, kteří nastoupili děkuji za bojovnost a reprezentaci... Tomáš

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 735 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009