headerphoto

Aktuality

Extraligový tým FCC SJ Litoměřice vybojoval na domácí půdě postup do finálové skupiny Extraligy. Do Litoměřic zavítal loňský bronzový tým Extraligy SK KP Brno. V prvním utkání zvítězil hostující tým SK KP Brno 3:2. V odvetném zápase naopak zvítězil domácí klub FCC SJ Litoměřice 3:2 a mohl slavit postup do play off, do kterého postupuje i brněnský klub. O setrvání v nejvyšší soutěži bude usilovat v baráži JC Liberec.

Celý článek »

Litoměřický dorostenecký tým splnil svůj cíl z jarní části dorostenecké ligy a postoupil do finálové skupiny z prvního místa, což je skvělý výsledek a dobrá pozice do dalších bojů o medaile.

Celý článek »

Na Velké Ceně Nového Bydžova vybojovali naši závodníci v konkurenci 480 závodníků z osmi zemí tři medaile. Zlato: Hojdarová, Bayer D. Stříbro: Rúža. Bez umístění skončili Zich a Bayer A.

Celý článek »


V kategorii U14 se našim podařilo vybojovat čtyři cenné kovy:

Zlato: Daniel Bayer 4/0. Stříbro: Adam Bayer 3/1 a Štěpka Hojdarová 2/1. Bronz: Kuba Venhoda 2/1. Těsně pod stupni skončil na 5. místě Tomáš Fišer 1/2 a na 7. místě Sebastian Zich 2/2. Gratulace všem a teď budeme makat na kvalifikaci na republiku!!

Celý článek »

Celý článek »

19.-20.5.2018 jsme se zúčastnili dalšího turnaje série Word Cadet Tour, tentokrát v Polsku v Bialsko Biale.

Celý článek »

Družstvo ve složení Rúža, Kremla (Tpc), Zich, Müller (Tpc), Novotný (CV), Albrecht (Tpc), Venhoda, Hora (Tpc), Bayer A, Bayer D, Vokál, Výborný (Most) v prvním utkání podlehlo týmu z Ostravy. S favoritem jsme bojovali se ctí 3:6. V opravách se nám podařilo porazit Plzeň. A zklamáním pak bylo druhé kolo oprav s družstvem Vršovic, které nám vystavilo stopku se skóre 2:7. Tým jsme měli sestaven zejména z "prvoročáků" a tak věřím, že do příštího roku nasbíráme potřebné zkušenosti a ukážeme se v bojích o medaile! Všem závodníkům, kteří nastoupili děkuji za bojovnost a reprezentaci... Tomáš

Celý článek »

Tým FCC SJ Litoměřice bojoval o první body v Extralize na horké půdě v Liberci. V tomto kole byl mírným favoritem JC Liberec, protože v minulém ročníku postoupil do finálové skupiny. Naopak litoměřický tým musel bojovat o záchranu v této nejvyšší soutěži. Do prvního utkání vlétl tým FCC SJ Litoměřice jako uragán a zvítězil nad Libercem přesvědčivým výsledkem 4:1. Svoji premiéru si odbyl Jan Svoboda, který se dočkal i první výhry v této týmové soutěži. Odvetný zápas už byl mnohem vyrovnanější. Rozhodla až poslední hmotnostní kategorii. Po čtyřech utkáních byl stav 2:2. Nakonec zvítězil domácí tým 3:2. Oba dva týmy si tedy do tabulky připisují dva body, ale Litoměřice mají zatím lepší skóre. Jestli FCC SJ Litoměřice postoupí do finálové skupiny, rozhodne další kolo, které se bude konat v červnu v Litoměřicích. Do Litoměřic zavítá loňský bronzový tým SK KP Brno. 

Celý článek »

V úterý 8.5. odpadají veškeré tréninky juda. 

Celý článek »

Poslední dubnové dny jsme s našimi judisty strávili na velice silném turnaji v Budapešti, kterého se zúčastnilo 1500 závodníků z 24 zemí. V sobotu se utkali závodníci v kategorii U13, kde se výborného výsledku dočkala Štěpánka Hojdarová, která vybojovala skvělý bronz po vítězství nad soupeřkami z Polska, Rumunska a domácí Maďarkou. Nestačila jen na silnou soupeřku z Ukrajiny. Pro Honzu Galiu byla po dvou neúspěších jedna výhra alespoň cennou zkušeností. V kategorii U18 na bodované sedmé místo dosáhl po třech výhrách Michal Doležal. Vašek Nováček a Patrik Gabštůr se neprosadili. V kategorii U15 jsme bohužel „vyhořeli“. V nedělním programu dokázali vybojovat po jednom utkání Lukáš Rúža a Daniel Bayer. Ostatní (Venhoda, Bayer A, Zich, Vokál) bohužel bez výhry. Alespoň nám tedy zbyl čas také na nějakou turistiku…

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 7 836 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009