headerphoto

Aktuality

V sobotu jsme se zúčastnili nad očekávání obsazeného turnaje v České Lípě. Akce se zúčastnilo 440 závodníků, krom domácích i z Polska a Německa. V nabité konkurenci jsme jako oddíl obsadili pěkné třetí místo. 

Mezi nejmladšími si výborně vedli Ondra Novák, Dan Kalina a Vanda Bayerová (zlato), Kamila Pánková (stříbro), Karel Morkes těsně pod stupni na pátém místě.

V kategorii žactva U 13 byla bezkonkurenční Štěpánka Hojadrová (zlato). Kuba Vokál, Honza Galia a Bára Jenešová (stříbro). Tomáš Fišer, Šimon Rúža, Honza Třebícký (bronz).

Vžactvu U 15 byli jasnou jedničkou Daniel Bayer a Honza Vokál (zlato), smolné stříbro díky vlastní chybě (a hansoku make za nevědomý vnitřní podmet) odvezl Lukáš Rúža a bronzové pro Kubu Venhodu Adama Bayera.

Těsně pod stupni na pátém místě ještě doplnil Sebastian Zich.

Celkem tedy 25 závodníků

ZLATO 6x

STŘÍBRO 5X

BRONZ 5X 

Celý článek »

Z Mistrovství ČR juniorů a juniorek si team Sport Judo Litoměřice přivezl čtyři cenné kovy. Prvním rokem junior Jan Svoboda odstartoval svoji novou juniorskou kategorii titulem Mistra ČR ve váhové kategorii do 66 kg. Naopak Petra Hájková (78 kg) se svého titulu z juniorské kategorie dočkala až na posledním Mistrovství. v Dalším roce už vstoupí do kategorie žen. Příjemným překvapením byly dvě bronzové medaile, které získali ve stejné váze (55 kg) věkem ještě dorostenci Vašek Nováček a Míša Doležal. Sympatický výkon předvedl Adam König ve váze do 73 kg, který po dlouhém zranění obsadil deváté místo.

Celý článek »

Krátkého školního volna jsme využili ke kondiční přípravě na horách. Za necelé dva dny jsme zvládli více jak 30 km po hřebenech Krkonoš. Zázemí nám tentokrát poskytla Černá bouda na Černé hoře. Bylo to výborné!

Celý článek »

Poslední březnový Velikonoční víkend strávili dorostenci a junioři na společném soustředění SCM Litoměřice a SCM Liberec. Tréninky probíhaly v Liberci v ukrutném a vražedném tempu. Soustředění bylo zaměřeno hlavně na randori.

Celý článek »

Tento víkend se Lukáš Rúža zúčastnil společně s národním výběrem kategorie do 15 let, mezinárodního turnaje v Poznani. Lukáš nastoupil ve váhové kategorii do 38 kg, ačkoliv na domácích turnajích startuje o kategorii níže (34 kg). V základní skupině Lukáš sice jednou zaváhal, ale další dvě výhry mu zajistily postup do bojů o medaili. V semifinálovém i finálovém utkání předváděl Lukáš další krásné techniky, kterými soupeře porazil. Jeho první start za výběr se povedl na výbornou.

Celý článek »

Sport Judo vyrazilo na další turnaj ze série českých pohárů do Jablonce nad Nisou. Tohoto turnaje se v sobotní části zúčastnilo přes 630 závodníků a na úvod zahajovali závodníci kategorie mladších žáků. V naší výpravě převažovali závodníci, kteří v této kategorii začínají a sbírají tak teprve své první zkušenosti, což se do jisté míry projevilo i na výsledcích.

Celý článek »

Náš závodník Temuuin Chuluunbaatar o víkendu startoval na EP ve Švýcarsku. Ve velké konkurenci se neztratil a po 3 vítězstvích a 2 porážkách obsadil 7.místo ve váze do 81 kg. Gratulujeme !

Dorostenci pak startovali na WCT v Chorvatsku v Záhřebu. Michal Doležal měl bilanci 1/1 a Vašek Nováček při své premiéře vypadl v prvním kole. Další příležitost oba dostanou na turnaji v Brémách 24.3.2018.

Celý článek »

Dvojice našich závodníků bude o víkendu startovat na silně obsazeném turnaji World Cadet Tour v Záhřebu v Chorvatsku.

Vašek Nováček a Michal Doležal budou usilovat o první body do světového žebříčku ve váze do 55 kg, kde je přihlášeno 69 závodníků. Celkově se má turnaje zúčastnit 824 judistů z 37 zemí.

Držíme palce !

Celý článek »

 

Tento víkend vyrazili litoměřičtí judisté vyzkoušet zahraniční konkurenci do německého Sprembergu. V sobotu a neděli se naši borci utkali se závodníky nejen z Německa, ale i z Polska a Slovenska.

První mezinárodní zkušenosti získala Vanda Bayerová, která sice ve své kategorii neměla žádnou soupeřku, ale mimo soutěž se utkala se starší závodnicí. Po těžkém boji dosáhla remízy. Na bronzová umístění dosáhli Barča Zachová ve váhové kategorii do 30 kilogramů, Jarda Slivanský ve váze do 29 kilogramů a Petr Novotný v kategorii do 36 kilogramů. O medailové umístění bojovali také Ondra Zach, Tonda Vondráček a Lukáš Krulich. Po úvodních výhrách bohužel nezvládli závěrečná utkání o medaili a shodně obsadili pátá místa. Sedmé místo přidal Honza Vojtěchovský.

 

Celý článek »

100% úspěšnost měli závodníci Sport Judo, kdy všichni 4 závodníci skončili na bedně. Hladce prošel turnajem Petr Novotný, který ani jednou nezaváhal, vyhrál všechna svá utkání a obsadil první místo. Na druhých místech se umístili Jarda Slivanský, Tonda Vondráček a Lukáš Krulich

Celý článek »

« | 13 4 5 6 7 8 936 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009