headerphoto

Aktuality

Na Velké ceně Ústí nad Labem strtoval velký počet litoměřických závodníků, od starších generací po ty nejmladší, kteří měli svůj úplně první start na závodech. Našim judistům se vedlo velmi dobře a podávali kvalitní výsledky, které se také ukázaly na medailových příčkách. V kategorii starších žáků startovali za Sport Judo dva borci, Jakub Venhoda a Sebastián Zich. Oba svůj start zvládli bez problémů a obsadili první místo. Za mladší žáky startovalo 7 závodníků a v téhle kategorii jsme získali pět medailí, kdy tu nejvyšší získala Bára Jenešová. Za mláďata zde bylo pět judistů z Litoměřic. Nejlépe se dařilo Tondovi Vondráčkovi, který bez zaváhání porazil všechny čtyři borce ve své váze a zasloženě si odváží zlatou medaili. Mezi nejmladšími závodníky patřiliOndra Zach a Vanda Bayerová, kteří obsadili zlaté příčky a Jarda Slivanský, který obsadil třetí místo.

Celý článek »

Na silně obsazeném Českém poháru v Ostravě jsme získali pro náš klub celkem 6 cenných kovů. První den se představili na tatami mladší a starší žáci. Tento den, bych nazval dnem bronzovým. Třetí místa vybojovali Štěpánka Hojdarová (48 kg), Lukáš Růža (34 kg) a Honza Vokál (73 kg). Druhý den jsme se dočkali dvou zlatých kovu. V kategorii U23 první zlatou získal Jan Mašek (+100 kg) a další přidal Temuujin Chuluunbaatar (81 kg). Bronz si odvezl Honza Svoboda (66 kg), který prohrál s pozdějším vítězem s běloruským reprezentantem Shokou. Za zmínku stojí i páté místo dorostence Vaška Nováčka (55 kg). Dorostenci a junioři ještě absolvovali v pondělí dva tréninky na reprezentačním kempu dorostenců.  Soustředění se za naše SCM Litoměřice zúčastnili: Vašek Nováček, Michal Doležal, Jiří Holub, Jan Vopat, Honza Svoboda, Timi Chuluunbaatar a Jan Mašek.

Celý článek »

Na úvodním Českém poháru mužů, který se konal v Praze startovali i dva naši junioři Jan Svoboda ve váze do 66 kg a Jan Mašek ve váze nad 100 kg. Oba dva dosáhli shodně na bronzové medaile a předvedli pěkné výkony na žíněnce.

Celý článek »

Výborný vstup v dorostenecké lize zažil tým Sport Judo Litoměřice. Ve všech pěti zápasech dokázali zvítězit a po prvním kole zatím drží první postupovou příčku. Všichni závodníci zaslouží pochvalu za výkony na žíněnce. Jen tak dál borci!!! Jste dobrá parta.

Celý článek »

 

Naší žáci využili prázdniny k pořádné porci přípravy. Čtrnáct našich borců, se společně s krajským výběrem, věnovalo na kempu technice i randori. Za dva dny jsme si dali 5 tréninků a absolvovali i kondiční testy.

 

Celý článek »

V sobotu 27.1. jsme na domácí půdě uspořádali tradiční turnaj pro kategorii žactva, kterého se zúčastnilo 187 závodníků.

Za Sport judo Litoměřice nastoupilo na tatami 15 borců, kteří v kategorii mladších žáků bojovali o kvalifikační body pro start na republikovém přeboru. V této kategorii se nejlépe dařilo Janu Galiovi, který bez problémů prošel celým turnajem a vybojoval zaslouženě zlatou medaili. Na druhém místě skončil Šimon Rúža, pro kterého to byl první start v této kategorii. Bronzové medaile získali Tomáš Fišer a Tomáš Třebický, pro kterého to byl vůbec první start na oficiálním turnaji a hned s medailovým úspěchem.

Skupina našich starších žáků byla výrazně oslabena nemocemi a zraněními, a tak k utkáním nastoupili jen čtyři naši borci. Honza Vokál lehce vybojoval zlato, pro bronz si po úvodním zaváhání došel Adam Bayer a druhý bronz vybojoval Sebastian Zich. Ivan Husák bohužel na bodovanou pozici nedosáhl.

Úvod do turnajové sezóny je za námi a teď se budeme poctivě připravovat na další kvalifikační utkání.

Celý článek »

Tradičního úvodního turnaje pro kategorie dorostu a U 23 se zúčastnila celá judistická špička ČR, Slovenska a několik družstev z Polska. Na turnaji bojovala i šestice našich závodníků. V dorostu získal stříbro (55 kg) Vašek Nováček a bronz (46 kg) Patrik Gabštůr. Sedmé místo přidal (60 kg) Michal Doležal. V kategorii do 23 let získali zlaté medaile Honza Mašek (nad 100 kg) a Timmi (do 81 kg). Marek Kropáč neuspěl.

Celý článek »

Honza Svoboda trénuje s výběrem ČR juniorů na náročném kempu v Korei.

Celý článek »

Sporthotel Švýcarská bouda 6.-13.1.

Běžky, kruháče, posilovna a výborná rehabilitace = naše soustředění ve Špindlerově Mlýně. Běžecké tratě na Horních Mísečkách jsou zárukou naší kondice na nadcházející sezónu ! 

 

Celý článek »

« | 14 5 6 7 8 9 1036 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009