headerphoto

Aktuality

16.-18.3. 2012 - Tréninkový sraz žactva - Teplice

Uplynulý víkend proběhl v tomto roce již 2. tréninkový sraz žactva.Kvalitní přípravu před nadcházejícím ČP v Jablonci absolvovalo na 80závodníků z rekordních 14 oddílů ÚK a jednoho oddílu ze sousedníhoNěmecka.Účast závodníků Sport Juda Litoměřice ovlivnila podobně jako uostatních oddílů nemoc a na sraz tak odjelo pouze 9 závodníků(Gabštůr,Legner, Tomko, Vokálek, Čepička, Vokál, Macková, Škrancováa Hock).

 

Tréninky byly zaměřeny tradičně převážně na randori a ve večerníchhodinách byly nově zařazeny 2x hodinové tréninky se zaměřením natechniku.Jsme velice rádi, že se nám podařilo zajistit finance na zabezpečenídalších tréninkových srazů a podpořit tak nejlepší závodníky z ÚK inadále.Vítanou novinkou je i plánovaná účast na jednom z velice kvalitníchturnajů v Evropě, kterou bude mít vybraná skupina zcela zdarma.


Závěrem bychom rádi poděkovali celému trenérskému týmu, který setaktéž neustále rozrůstá a všem závodníkům popřáli hodně úspěchů nanadcházejícím ČP v Jablonci a M. Kulíkové s M. Dítětovou nareprezentační akci v Německu.


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009