headerphoto

Aktuality

Sport Judo Litoměřice na Vánočním turnaji v Chomutově

1.12. vyjelo 8 našich závodníků na poslední turnaj sezony do Chomutova. Všichni naši borci podávali velmi pěkné výkony a to se i ukázalo na počtu medailí.

Nejlépe se dařilo Honzovi Galiovi, který suverénně ovládl svoji váhu a bez menšího zaváhání dokázal zvítězit ve všech čtyřech utkáních a zaslouženě si odvezl zlatou medaili. Druhé první místo vybojoval Daniel Kalina, který měl stejně Jako Honza bezproblémový průběh celým turnajem a vyhrál všechny utkání před časovým limitem.

Na druhé příčce se umístili Honza Živnůstka a Dáňa Kühn. Honza ukázal, že umí pěkné techniky a zaváhal pouze v jednom utkání, kdy smolně ''zakopl'' o nohu soupeře a tato chyba ho stála zlatou medaili. Dáňa přišel o zlatou medaili nejtěsnějším bodovým ohodnocením a to na jeden pomocný bod rozhodčího. Klukům tak na krku visí zasloužená stříbrná.

Na bronzové pozici se umístili závodníci Jára Slivanský, Šimon Rúža, Martin Klíma a Lukáš Krulich. Martin Klíma byl na závodech poprvé a ukázal rvavost a chuť po vítězství, bohužel měli větší štěstí jeho soupeři. Jára, Šimon i Lukáš prohrávali nejtěsněji jak mohli, tudíž na posouzení rozhodčího na jeden pomocný bod.

Klukům Gratuluji k pěkným výkonům!!


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009