headerphoto

Aktuality

Medailová žeň na turnaji v Lounech

V sobotu 3.3. se všichni závodníci oddílu Sport judo rozjeli do různých koutů republiky na několik turnajů. Naše mláďata a žactvo zamířili na tradiční turnaj do Loun, kde dokázali v konkurenci 170 závodníků vybojovat 16 medailí. Nejvýraznějšími závodníky na celém turnaji se projevila skupina našich mladších a starších žáků, kterých do Loun vyrazilo sedm a dokázali vybojovat pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Mláďata, kterých se turnaje zúčastnilo šestnáct, pak ještě doplnila sbírku o tři zlaté, čtyři stříbrné a tři bronzové...

Nejkvalitnější výkony předvedli starší žák Jan Hock(38kg) a mladší žáci Jan Svoboda(34kg) a Sam Švalich(30kg), kteří prošli turnajem bez zaváhání a se čtyřmi vyhranými utkáními odjeli se zlaty. Další zlata přidali starší žáci Vojta Gruntorád(42kg) a Patrik Dlouhý(34kg), oba se dvěmi výhrami. V uvozovkách si pouze stříbro odvezl mladší žák Matyáš Bartoň(38kg), který prohrál ve finále smolně, pouze jedním bodem.

Mezi mláďaty dominovali tradičně Václav Nováček, Ivan Husák a Lukáš Rúža, kteří nenašli přemožitele a všechny své soupeře doslova smetli ze žíněnky. Po drobných zaváháních pěkné stříbrné medaile vybojovali Tomáš Keller, Nikolas Legner, Petr Gregor a Honza Vokál, kteří ve svých utkáních nedokázali vždy jednoho ze soupeřů porazit. Bronzové medaile pak alespoň s jednou výhrou vybojovali Sebastián Zich, Matouš Balaštík a Matěj Čech. Turnaje se ještě zúčastnili Patrik Gabštůr, Tomáš Vokálek, Kuba Kalina, Matěj Čepička, Nikola Horčičková a Petr Král, kterým to bohužel tentokrát nevyšlo a na medailové pozice bohužel nedosáhli.

Věříme však, že díky poctivému tréninku bude na dalším turnaji vše jinak, a Patrik, Tomáš i Nikola prokáží, že na medailové pozice jistě patří.

Výsledky zde...


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009