headerphoto

Aktuality

!!! Družstvo Ústeckého kraje vítězem Českého poháru !!!
V konkurenci 12 krajských družstev náš tým ani jednou nezaváhal a po
suverénním výkonu vybojoval zlaté medaile.  
Výsledky: 
Ústecký kraj - Plzeňský         7:0   - základní skupina
- Olomoucký        7:1   - základní skupina
- Královehradecký  6:1   - čtvrtfinále
- Moravskoslezký   7:0   - semifinále
- Jihočeský        6:2   - finále
Sestava Ústeckého kraje:
Vopat D., Beranová D., Brada T., Dítětová M., Kropáčová Ž., Vitvar
J., Zemanová V., Bucharová V., Kropáč M., Březinová M., Krejčí M.
Trenéři: Tomko I., Prokeš V.

!!! Družstvo Ústeckého kraje vítězem Českého poháru !!!

V konkurenci 12 krajských družstev náš tým ani jednou nezaváhal a posuverénním výkonu vybojoval zlaté medaile.  

Výsledky: 

Ústecký kraj vs.

- Plzeňský               7:0  - základní skupina

- Olomoucký           7:1  - základní skupina

- Královehradecký  6:1  - čtvrtfinále

- Moravskoslezký    7:0  - semifinále

- Jihočeský              6:2  - finále

Sestava Ústeckého kraje:
Vopat D., Beranová D., Brada T., Dítětová M., Kropáčová Ž., VitvarJ., Zemanová V., Bucharová V., Kropáč M., Březinová M., Krejčí M.

Trenéři: Tomko I., Prokeš V.

Celý článek »

Fantastický úspěch Sport juda na výborně obsazeném turnaji v Holandsku

1. místo Jan Svoboda   

2. místo Lukáš Rúža   

5. místo  Ivan Tomko     

13. místo  Patrik Gabštůr

Více info... / Výsledky...

Celý článek »

Dorostenecký tým Sport Juda Litoměřice jel bojovat do Plzně  o postup do finálové části dorostenecké ligy. Litoměřické judisty čekal nelehký úkol. V prvním kole ligy totiž skončili až na čtvrtém místě. To však  postup mezi českou judistickou elitu nezajišťovalo. Pouze první tři týmy postupují do finálové části.

Výsledky

Celý článek »

V sobotu 26. 5. proběhl v městské sportovní hale v Chomutově tradiční turnaj v judu, vypsaný pro kategorie mláďat. Sport judo Litoměřice na tomto turnaji reprezentovalo celkem devět závodníků a všech devět si nakonec odvezlo i medaile. Tradičně se nejlepším výkonem blýskl Lukáš Rúža, který ve své váhové kategorii jasně zvítězil po čtyřech vyhraných utkáních ještě před časovým limitem. Obdobně si počínal i Matouš Balaštík, který taktéž čtyřikrát vyhrál, vždy krásným hodem ještě před koncem utkání. Stříbrnou medaili vybojoval Václav Nováček.Vašek nebyl daleko od zisku třetí zlaté medaile pro náš oddíl, od té ho však nakonec oddělily drobné chyby s jeho tradičním rivalem ve finálovém utkání. Bronzové medaile si z turnaje odvezli Patrik Gabštůr, Nikolas Legner, Ivan Husák, Sebastián Zich, Tomáš Vokálek a Jan Bělohlávek. 

Fotografie / Výsledky

Celý článek »

Sedmičlenná výprava získala na velmi dobře obsazeném turnaji 2x.

Výsledky...

Celý článek »

Tento víkend proběhl mezinárodní turnaj v judu, který se konal v Teplické sportovní hale Na Stínadlech pod názvem Memoriál Václava Prokeše. Tohoto kvalitního turnaje se po oba dva dny zúčastnilo na 500 závodníků z 53 oddílů. Na soutěž přijeli i zahraniční závodníci z Nizozemska, Německa a Slovenska. Náš oddíl na turnaj vyslal závodníky všech věkových kategorií, ve kterých se soutěžilo, a ze 17 našich borců se jich 13 dokázalo probojovat na stupně vítězů. 

Celý článek »

V sobotu 21.4. proběhl každoroční teplický turnaj pro kategorie mláďat a mladších žáků. Turnaje se zúčastnilo přes 250 závodníků z několika krajů a samozřejmě i zástupci z oddílu Sport judo Litoměřice. Celkově se našim závodníkům podařilo vybojovat 8 cenných kovů. Soutěž byla celkově poznamenána nedobrou organizací a někdy i velkým váhovým rozdílem závodníků v jednotlivých kategoriích.

Celý článek »

V silné konkurenci vybojovali zlato David Hozák a Samuel Švalich, stříbrné medaile získali Patrik Dlouhý a Petra Hájková, bronz přidal Matyáš Bartoň.Jan Hock a Vojtěch Gruntorád skončili na pátém a Jan svoboda na 9. místě.

Výsledky...  /  Fotografie...

Celý článek »

Předvelikonočního školního volna využili mladí judisté našeho oddílu ke společnému tréninku. Ve čtvrtek a pátek se sešlo celkem 28  závodníků z řad žactva i nejmenších mláďat v naší tělocvičně, kde jsme trénovali i společně přenocovali.

Fotografie...

Celý článek »

O víkendu se uskutečnil první vrchol judistické sezóny v Hranicích na Moravě. Judisté z celé republiky přijeli bojovat o mistrovské tituly a zároveň o reprezentační dresy. Sport Judo Litoměřice mělo na této soutěži dva adepty na medailové ambice. Litoměřické judo reprezentovali David Hozák a Miroslav Lorenc, oba startující ve stejné váhové kategorii do 60 kg.

Celý článek »

« | 130 31 32 33 34 35 36 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009