headerphoto

Aktuality

V sobotu 3.3. se všichni závodníci oddílu Sport judo rozjeli do různých koutů republiky na několik turnajů. Naše mláďata a žactvo zamířili na tradiční turnaj do Loun, kde dokázali v konkurenci 170 závodníků vybojovat 16 medailí. Nejvýraznějšími závodníky na celém turnaji se projevila skupina našich mladších a starších žáků, kterých do Loun vyrazilo sedm a dokázali vybojovat pět zlatých a jednu stříbrnou medaili. Mláďata, kterých se turnaje zúčastnilo šestnáct, pak ještě doplnila sbírku o tři zlaté, čtyři stříbrné a tři bronzové...

Celý článek »

První kolo dorostenecké ligy se uskutečnilo v Chomutově. Sport judo Litoměřice skončilo na čtvrtém místě, což zatím nezaručuje postup do nadstavbové finálové části. Bohužel jsme neměli obsazené všechny váhy a to se podepsalo na našem výsledku. Věříme, že v příštím kole vše napravíme a pokusíme se vybojovat postup mezi elitu.

Výsledky...

Celý článek »

V silné konkurenci vybojovali naši závodníci 2x zlato, 2x stříbro, 1x bronz, 1x 5. místo a 1x 7. místo.

Výsledky zde...

Celý článek »

Závodníci SJ Litoměřice úspěšně vstoupili do bojů ČP. V těžké konkurenci celé špičky ČR a závodníků Slovenska, Německa, Rakouska a Ruska se všichni 4 naši závodníci dostali na bodovaná umístění a získali dvě bronzové medaile.

Celý článek »

O víkendu 27. - 29. 1. proběhl již několikátý tréninkový sraz Regionálního výběru žactva, doplněný i o vybranou skupinu mláďat. Akce proběhla v areálu hotelu Panorama v Teplicích, který poskytuje  pro naše účely výborné zázemí.

Celý článek »

Dle ohlasů, se povedlo oddílu Sport judo Litoměřice opět uspořádat velmi pěknou soutěž, pro nejměnší judisty z kraje a okolí. V sobotu 4.2. se do tělocvičny místního oddílu juda, při ZŠ Ladova, sjelo na 130 závodníků z 19 oddílů.

Celý článek »


V závěru roku jsme pro naše malé judisty uspořádali již tradiční tréninkový sraz, který se konal od pondělí 26. 12. do středy 28. 12. Po tyto tři dny jsme s našimi šestadvaceti závodníky společně trénovali, hráli si, jedli a spali v naší tělocvičně při ZŠ Ladova.

Celý článek »

« | 129 30 31 32 33 34 35 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009