headerphoto

Aktuality

Litoměřický dorostenecký tým splnil svůj cíl z jarní části dorostenecké ligy a postoupil do finálové skupiny z prvního místa, což je skvělý výsledek a dobrá pozice do dalších bojů o medaile.

Celý článek »

Na Velké Ceně Nového Bydžova vybojovali naši závodníci v konkurenci 480 závodníků z osmi zemí tři medaile. Zlato: Hojdarová, Bayer D. Stříbro: Rúža. Bez umístění skončili Zich a Bayer A.

Celý článek »


V kategorii U14 se našim podařilo vybojovat čtyři cenné kovy:

Zlato: Daniel Bayer 4/0. Stříbro: Adam Bayer 3/1 a Štěpka Hojdarová 2/1. Bronz: Kuba Venhoda 2/1. Těsně pod stupni skončil na 5. místě Tomáš Fišer 1/2 a na 7. místě Sebastian Zich 2/2. Gratulace všem a teď budeme makat na kvalifikaci na republiku!!

Celý článek »

Celý článek »

19.-20.5.2018 jsme se zúčastnili dalšího turnaje série Word Cadet Tour, tentokrát v Polsku v Bialsko Biale.

Celý článek »

Družstvo ve složení Rúža, Kremla (Tpc), Zich, Müller (Tpc), Novotný (CV), Albrecht (Tpc), Venhoda, Hora (Tpc), Bayer A, Bayer D, Vokál, Výborný (Most) v prvním utkání podlehlo týmu z Ostravy. S favoritem jsme bojovali se ctí 3:6. V opravách se nám podařilo porazit Plzeň. A zklamáním pak bylo druhé kolo oprav s družstvem Vršovic, které nám vystavilo stopku se skóre 2:7. Tým jsme měli sestaven zejména z "prvoročáků" a tak věřím, že do příštího roku nasbíráme potřebné zkušenosti a ukážeme se v bojích o medaile! Všem závodníkům, kteří nastoupili děkuji za bojovnost a reprezentaci... Tomáš

Celý článek »

Tým FCC SJ Litoměřice bojoval o první body v Extralize na horké půdě v Liberci. V tomto kole byl mírným favoritem JC Liberec, protože v minulém ročníku postoupil do finálové skupiny. Naopak litoměřický tým musel bojovat o záchranu v této nejvyšší soutěži. Do prvního utkání vlétl tým FCC SJ Litoměřice jako uragán a zvítězil nad Libercem přesvědčivým výsledkem 4:1. Svoji premiéru si odbyl Jan Svoboda, který se dočkal i první výhry v této týmové soutěži. Odvetný zápas už byl mnohem vyrovnanější. Rozhodla až poslední hmotnostní kategorii. Po čtyřech utkáních byl stav 2:2. Nakonec zvítězil domácí tým 3:2. Oba dva týmy si tedy do tabulky připisují dva body, ale Litoměřice mají zatím lepší skóre. Jestli FCC SJ Litoměřice postoupí do finálové skupiny, rozhodne další kolo, které se bude konat v červnu v Litoměřicích. Do Litoměřic zavítá loňský bronzový tým SK KP Brno. 

Celý článek »

V úterý 8.5. odpadají veškeré tréninky juda. 

Celý článek »

Poslední dubnové dny jsme s našimi judisty strávili na velice silném turnaji v Budapešti, kterého se zúčastnilo 1500 závodníků z 24 zemí. V sobotu se utkali závodníci v kategorii U13, kde se výborného výsledku dočkala Štěpánka Hojdarová, která vybojovala skvělý bronz po vítězství nad soupeřkami z Polska, Rumunska a domácí Maďarkou. Nestačila jen na silnou soupeřku z Ukrajiny. Pro Honzu Galiu byla po dvou neúspěších jedna výhra alespoň cennou zkušeností. V kategorii U18 na bodované sedmé místo dosáhl po třech výhrách Michal Doležal. Vašek Nováček a Patrik Gabštůr se neprosadili. V kategorii U15 jsme bohužel „vyhořeli“. V nedělním programu dokázali vybojovat po jednom utkání Lukáš Rúža a Daniel Bayer. Ostatní (Venhoda, Bayer A, Zich, Vokál) bohužel bez výhry. Alespoň nám tedy zbyl čas také na nějakou turistiku…

Celý článek »

V sobotu jsme se zúčastnili nad očekávání obsazeného turnaje v České Lípě. Akce se zúčastnilo 440 závodníků, krom domácích i z Polska a Německa. V nabité konkurenci jsme jako oddíl obsadili pěkné třetí místo. 

Mezi nejmladšími si výborně vedli Ondra Novák, Dan Kalina a Vanda Bayerová (zlato), Kamila Pánková (stříbro), Karel Morkes těsně pod stupni na pátém místě.

V kategorii žactva U 13 byla bezkonkurenční Štěpánka Hojadrová (zlato). Kuba Vokál, Honza Galia a Bára Jenešová (stříbro). Tomáš Fišer, Šimon Rúža, Honza Třebícký (bronz).

Vžactvu U 15 byli jasnou jedničkou Daniel Bayer a Honza Vokál (zlato), smolné stříbro díky vlastní chybě (a hansoku make za nevědomý vnitřní podmet) odvezl Lukáš Rúža a bronzové pro Kubu Venhodu Adama Bayera.

Těsně pod stupni na pátém místě ještě doplnil Sebastian Zich.

Celkem tedy 25 závodníků

ZLATO 6x

STŘÍBRO 5X

BRONZ 5X 

Celý článek »

« | 1 2 3 4 5 6 7 836 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009