Výsledky

SOUTĚŽ KATEGORIE MÍSTO DATUM i
 
Flinále Extraligy  muži Praha 10.11.2019
MČR dorostenců dorost Brno 2.11.2019
Pohár ČR a Mistrovství ČR mladší žáci, starší žáci   19.-20.10.2019
Závody Varnsdorf U9, U11 Varnsdorf 12.10.2019
VC Chomutov – bodovací soutěž U13 U13,U15 Chomutov 28.9.2019
Závody Mělník U9, U11, U13 Mělník 28.9.2019
Závody Teplice U9, U11 Teplice 21.9.2019
ČP Brno U13, U15 Brno 15.9.2019
MČR juniorů junioři Jičín 5.10.2019
Varšava Judo Open U16, U21 Warzsawa (POL) 29.9.2019
Dorostenecká liga – finálová skupina dorost Brno 21.9.2019
Český pohár Brno dorost, muži Brno 14.9.2019
MEJ Vantaa junioři Vantaa (FIN) 12.-14.9.2019
World Cadet Tour + World Junior Tour kadeti, junioři Tunis 5.-9.9.2019
World Cadet + Junior Tour Macao 2019 kadeti, junioři Macao 6.-7.2019
Evropský pohár juniorů junioři Paks (HUN) 22.6.2019
Extraliga mužů 3. kolo – Litoměřice muži Litoměřice 9.6.2019
II. kolo dorostenecké ligy dorostenci Prachatice 1.6.2019
ČP Nový Bydžov U15, U18 Nový Bydžov 25.5.2019
Zpráva trenéra z ECJ Malaga 2019 (ESP) kadeti Malaga (ESP) 18.-19.5.2019
VC MOST ml. žáci Most 18.5.2019
MT Erfurt U16 Erfurt (GER) 11.5.2019
EPJ Kaunas junioři Kaunas (LIT) 11.-12.5.2019
MT Budapešť U13, U15 Budapešť (HUN) 27.-28.4.2019
MČR mužů muži Jablonec nad Nisou 27.4.2019
Extraliga mužů muži Jičín 18.4.2019
MT Rohrbach U14, U16 Rohrbach (AUT) 13.4.2019
ECJ ITA – Lignano kadeti Lignano (ITA) 6.4.2019
ECC CZE Teplice kadeti Teplice 6.4.2019
VC Ústí nad Labem U15, U13, U11, U9 Ústí nad Labem 30.3.2019
MT GER Brémy U18,junioři Brémy (GER) 23.-24.3.2019
EC Athény U21 Athény (GRE) 23.-24.3.2019
MT Poznaň U16 Poznaň (POL) 24.3.2019
ECJ Coimbra U21 Coimbra (POR) 16.-17. 3. 2019
Český pohár Jablonec nad Nisou U18, U15, U13 Jablonec nad Nisou 17.3. 2019
ECC + VT ZAGREB U18 Zagreb (CRO) 8.-12.3.2019
MT Spremberg U13, U16 Spremberg (GER) 3.3.2019
VC Louny ml. žáci Louny 2.3.2019
ČP Ostrava Ml. žáci, st. žáci, U18, U23 Ostrava 23.-24.2.2019
ECC Cadets Kadeti Fuengirola (ESP) 15.-20.2.2019
MT Dánsko Muži, junioři, dorost, st. žáci Vejle 15.-19. 2.2019
USK Cup mužů Muži Praha 9.2.2019
VC Litoměřice U13, U15 Litoměřice 9.2.2019
EC CADETS Follonica kadeti Follonica (ITA) 8.-10.2.2019
1.kolo dorostenecké ligy dorost Praha 2.2.2019