headerphoto

Aktuální zprávy


19.12. 2009 – JUNIOR CUP TP – mláďata, ml.žactvo

Výsledky


12.12. 2009 - Chomutov – Vánoční turnaj mláďat a ml. žactva

V konkurenci 150-ti závodníků jsme vybojovali 7x zlatých, 2x stříbrné a 3x bronzové medaile.
Fotografie / Výsledky
6.12. 2009 - Přebor mláďat - Vršovice

Z velmi dobře obsazeného turnaje přivezli všichni naši mladí závodníci medaili!
Fotografie / Výsledky

28.-29.11.2009 - Stalmacher získal mistrovský titul

V uplynulém víkendu se výprava Sport judo Litoměřice zúčastnila Mistrovství ČR v kategorii mužů, které se tentokrát konalo v Teplicích ve sportovní hale Na Stínadlech. Vynikající výkon podal Jaroslav Stalmacher v hmotnostní kategorii do 66 kg, kdy suverénně prošel celou soutěží a s přehledem získal svůj premiérový titul v kategorii dospělých. Zúročil tak svou přípravu, která směřovala k Mistrovství Evropy judistů do 23 let, které proběhlo minulý týden v turecké Antalyi. Tam byl Jarda vyřazen v úvodním kole závodníkem z Rakouska, ale v Teplicích již předvedl bezchybný výkon a po zásluze zvítězil. Stříbro v kategorii nad 100 kg vybojoval Libor Uhlík. Dle předpokladů se probojoval až do finále, kde v souboji generací vyzval svého tradičního rivala z USK Praha – Tomáše Kobzu. Utkání bylo naprosto vyrovnané, oba závodníci jednou bodovali a byla to bitva se vším všudy, která probudila i obecenstvo, které bylo rozděleno tak půl na půl. Zápas skončil nerozhodně, a tak přišlo na řadu prodloužení. Tam zhruba po minutě prokázal Kobza větší zkušenost a zvítězil. Libor však po neúspěšné sezóně prokázal příslušnost ke špičce v ČR. Další závodníci se už k medailovým pozicím neprobojovali. Na 5.místě skončil Martin Stalmacher (do 81 kg) a Martin Veselý (do 100 kg). Devátým místem potěšil dorostenec Miroslav Lorenc (do 60 kg). Výsledky


21.11.2009 - David Hozák získal opět Titul Mistra ČR

V sobotu 21. 11. se konalo mistrovství české republiky v judu pro kategorie dorostu. Na turnaj se kvalifikovali tři závodníci z oddílu Sport judo Litoměřice. Ve vrcholném turnaji této sezóny dokázal vybojovat zlatou medaili David Hozák ve váhové kategorii do 50kg.... Výsledky


7.11.2009 - David Hozák mistrem ČR v judu

Mimořádného úspěchu dosáhl v sobotu 7.11. v Mohelnici na mistrovství ČR v judu starších žáků David Hozák z oddílu Sport Judo Litoměřice. Po suverénním výkonu, kdy s přehledem vyhrál všech svých pět utkání, se stal mistrem české republiky pro rok 2009, ve váhové kategorii do 50 kg.
David tak dokázal zúročit, svůj intenzivní a poctivý trénink a rozšířil tak, řadu mistrů republiky, kteří vzešli z oddílu Sport Judo Litoměřice. Na mistrovství, se ještě kvalifikoval Jan Špatenka, který zaplatil svou nováčkovskou daň a vypadl ze soutěže v úvodním boji, přesto si však odváží cenné zkušenosti z tohoto turnaje. Výsledky


7.11.2009 - MT Jüterbog (GER)

mláďata, ml. žáci
Fotografie / Výsledky
30.10.2009 - POHÁR SEVERU RUMBURK

mláďata, žactvo
Fotografie / Výsledky
28.-29.10.2009 - Krajský tréninkový sraz JUDO

Oddíl Sport judo Litoměřice využil státního svátku a prvního dne podzimních prázdnin k závěrečné přípravě před mistrovstvím republiky starších a mladších žáků a uspořádal krajský tréninkový sraz mladých judistů...
více...


25.10.2009 - Kvalifikační turnaj dorostu - Ostrava

Miroslav Lorenc vybojoval zlatou a David Hozák stříbrnou medaili.
Výsledky / Fotografie / Video z turnaje
24.10.2009 - VC Most

Nejmladší závodníci přivezli 4x zlaté a 4x bronzové medaile.
Výsledky / Fotografie


17.10.2009 - Dorostenecká liga - Brno

Výborného výsledku dosáhli dorostenci Sport Juda Litoměřice. V dorostenecké lize obsadili krásné druhé místo a navázali tak na týden starý úspěch z Extraligy mužů.
Výsledky / Fotografie


12.10.2009 - FOTOGALERIE

Fotogalerie byla doplněna o nové, ale i starší fotografie z různých soutěží.


10.10.2009 - Velká cena mláďat - Litoměřice

Soutěže se zúčastnilo 100 závodníků z 11 oddílů.
Výsledky / Fotografie
10.10.2009 - Extraliga ČR mužů 4.kolo – Play off

Družstvo mužů z extraligy opět s medailí !!!
- Praha / Folimanka
Výsledky / Fotografie
3.10.2009 - 3. kolo Extraligy mužů - Vršovice

Družstvo Litoměřic vybojovalo postup mezi nejlepší čtyři celky v Extralize.
Výsledky / Fotografie
3.10.2009 Krajský přebor - Mladší žáci - Chomutov

Jan Hock (30kg) a Petra Hájková (44kg) vybojovali suverénním způsobem zlaté medaile a postoupili tak na nadcházející Přebor ČR.


1.10.2009 - Mladíci Sport Juda Litoměřice jsou ve hře o medaile

Judisté Sport Juda Litoměřice odjeli o víkendu bojovat do Jablonce o cenný kov v dorostenecké lize. První kolo finálové části přineslo hodně vyrovnaných soubojů. Litoměřičtí judisté jsou stále žhavými kandidáty o jednu z medailí. Nejblíže k titulu jsou Pražané z USK, kteří v tomto kole nenašli přemožitele. O stříbrné a bronzové sadě stále není rozhodnuto a proto druhé kolo finálové části slibuje velmi dramatické boje.
V prvním utkání se borci Sport Juda střetli s JC Baník Ostrava, který dokázali porazit bez větších problémů. V druhém zápase judisté z Litoměřice podlehli klubu z Jablonce velmi těsně. Nejvyrovnanější utkání plné zvratů svedli litoměřičtí s týmem SK KP Brno, utkání skončilo nerozhodně . V dalším zápase čekal litoměřické judisty obhájce titulu z Olomouce. Utkání bylo opět velmi vyrovnané, nakonec o vítězství Sport Juda Litoměřice rozhodli pomocné body. V posledním zápase podlehli borci Sport Juda suverénnímu týmu USK Praha. Těmito výsledky si litoměřičtí judisté zajistili průběžné třetí místo.
Největšími oporami Sport Juda Litoměřice, kteří nenašli v tomto kole přemožitele, byli v nejlehčí váhové kategorii do 50kg David Hozák a Alex Šparuk do 73kg.
Za Sport Judo nastupovali a výrazně se podíleli na výsledcích: Daniel Štrop, David Hozák, Miroslav Lorenc, David Vodička, Vítek Šobr, Jan Müller, Alex Šparuk, Ondřej Andráš a Vojtěch Kříž.
Fotografie


26.9.2009 Velká cena Teplic - mláďat a žactva

Soutěže se zúčastnilo cca 150 závodníků,včetně třinácti judistů z našeho oddílu. Zlaté medaile vybojovali Samuel Švalich,Sanchir Batkhuyag a Petra Hájková.
Stříbro získali Jan Svoboda a Kristýna Škrancová,bronz si odvezl Rudolf Kříž.Těsně pod stupni vítězů skončili Matyáš Bartoň,Jan Hock a Jan Špatenka.
Výsledky


VT Liběšice - 15.-22.8. 2009 – mláďata, žactvo

Fotografie
Předposlední prázdninový týden se nejpilnější členové našeho oddílu z řad mláďat a žactva zúčastnili výcvikového tábora,který proběhl na základní škole v Liběšicích.
Po celou dobu se zde všichni zdokonalovali v nácviku technik juda,rozvíjeli svou fyzickou kondici a samozřejmě hráli mnoho her. Nechyběly zde ani tradiční soutěže ve víceboji a judu.
Nejšikovnější závodníci během tohoto týdne úspěšně složili zkoušky na vyšší Kyu.

Seznam účastníků:
Trenéři: Ivan Tomko, Tomáš Vytlačil
Asistent trenérů: Vítek Šobr
Zdravotní dozor: Petra Červínová

Závodníci:
Dlouhý Patrik, Svoboda Ladislav, Tomko Kryštof, Škrancová Kristýna, Modra Vojtěch, Netopilík Jan, Keller Tomáš, Schwarzová Kateřina, Bartoň Matyáš, Svoboda Jan, Tomko Ivan, Dobešová Eliška, Švalich Samuel, Šmatlák Petr, Macková Anna, Hock Jan, Bukvaj Marek, Schwarz Michal, Moravcová Natálie, Špatenka Jan, Šobr Šimon, Dvořák Daniel, Kalousová Nikola, Zimmermann Lukáš, Kříž Rudolf, Sanchir Batkhuyag, Hájková Petra