headerphoto

Aktuality

Dne 9.9. 2017 odjeli 4 borci ze Sport judo Litoměřice otestovat velmi kvalitně obsazený turnaj do Nového Bydžova. Naši borci přivezli dva cenné kovy a spoustu zkušeností.

Nejlepšího umístění dostáhl Tomáš Fišer, který získal ve váhové kategorii do 50 kilogramů 2. Místo. Další velmi cenná a vydřená medajle visí na krku Jakubu Venhodovi, který ve váhové kategorii do 46 kilogramů suverénním výkonem vyhrál svoji skupinu, v následujícím kole bohužel nestačil na pozdějšího vítěze a musel pokračovat v opravných bojích, kde už ale nezaváhal a došel si pro bronzovou medajli. Páté místo obsadil Sebastián Zich, který se velmi hezkým judem probojoval až do semifinále, kde po drobném zaváhání stejně jako v boji o bronz, podlehl svým soupeřům. Poslední člen litoměřické výpravy byl Ladislav Lácha, který vyhrál jedno utkání a na bodované umístění nedosáhl.

 

Celý článek »

Ihned po skončení soustředění naší elitní skupiny, najelo do Terezína na 30 našich nejmladších nadějí. Všichni zúčastnění zvládli týdenní zápřah bez větších problémů a nyní už se těšíme na zahájení podzimní sezóny.

 

 

Celý článek »

Tradiční akci se zúčastnilo přes třicet závodníků. Věnovali jsme se kondici, rozvoji techniky, proběhl atletický víceboj i odpočinkové sportovní odpoledne. Na závěr proběhly úspěšně i zkoušky na kyu... super akce

Celý článek »

Po vynikajícím výkonu získal Honza svou první velkou medaili. Porazil POR, ITA, ARM a o bronz ISR. Prohrál jen s pozdějším vítězem z Maďarska. Velká gratulace !!!

Celý článek »

Evropská olympiáda mládeže - EYOF - Györ Maďarsko

Celý článek »

9.-13.7. Chata Rychtarka - Janov nad Nisou

Celý článek »

V kategorii do 60 kg reprezentoval ČR Honza Svoboda. Měl velice těžký los – ve čtvrtce byl hned trojitý zakavkazský blok…ARM, GEO, AZE… Ve svém jediném utkání nastoupil proti Arménovi bez respektu, posílen vědomím z vítězství z posledního vzájemného souboje.

Nejprve Honza dostal šido za pasivitu, ale po první minutě šel Honza do vedení, okontroval – podtočil soupeřovu uči matu – wazari. Vzápětí však ztratil koncentraci a upadl na sode…srovnáno. Pak byl Honza o trochu „snaživější“ a soupeř dostal trest. Srovnáno i na tresty. I nadále bylo utkání velmi vyrovnané, i když soupeř působil jistějším dojmem. Těsně před koncem Armén zaútočil kata gurumou, Honza to tak tak ustál, ale soupeř při útoku chytil nohu = další šido, znamenalo výhodu do prodloužení – golden score. Zde Honza vyvinul tlak, pěkně nastupoval, třetí šido pro soupeře viselo na vlásku. Celé 2 minuty prodloužení byl Honza viditelně lepší. Trest pro soupeře však nepřišel. Zhruba po další minutě Honzovi „došlo“ ztratil sílu i dech… Armén sebral zbytek sil a chvatem seoi nage zvítězil… A vzhledem k tomu, že nevybojoval semifinálovou účast, tak Honza do oprav nepostoupil.

ŠKODA ! Honza byl dobře připraven, doufáme, že vše zúročí v Györu na EYOF.

I tak mu děkujeme za reprezentaci klubu, města a ČR na vrcholné soutěži.

Celý článek »

V Litoměřicích se uskutečnilo třetí kolo extraligy mužů. Domácí tým FCC SJ Litoměřice potřeboval na domácí půdě porazit v obou utkání tým JK Olomouc, aby mohl postoupit do finálové části Extraligy. V prvním utkání Litoměřický tým dokázal JK Olomouc porazit 3:2 a živil naděje na postup. Bohužel v druhém utkání zvítězili judisté z Olomouce 3:2. Tento výsledek určil, že do finálové části postoupila Olomouc. FCC SJ Litoměřice bude  na podzim bojovat v barážovém kole o udržení v nejvyšší týmové soutěži v judu.

Celý článek »

Dne 10.6. a 11.6.2017 jsme v Chomutově dosáhli velmi pěkných výsledků.

Celý článek »

« | 16 7 8 9 10 11 1235 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009