headerphoto

Aktuality

V sobotu 21. 10. proběhla pro naše starší žáky vrcholná soutěž letošní sezóny. Z oddílu SPORT JUDO Litoměřice se ze série Českého poháru na mistrovskou soutěž nominovali tři závodníci.

Lukáš Rúža nastoupil v kategorii do 34kg, kde celou sezónu prokazoval, že je horkým adeptem na zlato. Do turnaje nastoupil jako vedoucí závodník bodového žebříčku. Tato pozice je ovšem velice svazující, což se bohužel u Lukáše projevilo mírnou nervozitou v jeho zápasech. V rozhodujícím utkání bohužel nedokázal skórovat a soupeři podlehl nejtěsnějším rozdílem. Stříbrná medaile ovšem potvrzuje Lukášovy kvality, které prokazoval v průběhu celé sezóny! 

Celý článek »

První finálové kolo dorostenecké ligy ČR se konalo 14.10. v Brně.

Naši borci podali pěkný výkon když porazili : Baník Ostrava 5:3, Čáslav 5:3, Sokol Hradec Králové 8:0, Jablonec n.N. 7:1 a podlehli jen domácímu Brnu 3:5.

Sestava : Holub, Nováček, Doležal, Vopat, Mertl, Svoboda, Novák, Ivanka F., Ivanka M., Urban a Mašek

Celý článek »

Poslední turnaj ze série Českých pohárů v judu přineslo klubu Sport Judo Litoměřice 6 medailí. První den se v Teplicích představili starší a mladší žáci. Zlato si odvezl Lukáš Rúža ve váze do 34 kg, kterému se podařilo porazit své největší rivaly letošní sezóny. Smolný bronz získal Vašek Nováček ve váze do 50 kg, který bohužel vlastní chybou prohrál semifinálové utkání, ve kterém vlastně hodil sám sebe. V utkání o bronz vše napravil, když v boji na zemi donutil soupeře vzdát. Sedmé místo přidal Honza Vokál ve váze do 73 kg. Kuba Venhoda bohužel doplatil na velice obtížný los. Po rychlém vítězství v prvním utkání narazil v dalším zápase na loňského vítěze Českých pohárů. Kuba se silným soupeřem vydržel celý zápas, k vítězství však chyběla větší odvaha k útokům. Tomáš Fišer a Láďa Lácha bohužel neprošli přes úvodní zápasy.

Celou sezónu starší žáci završí za dva týdny na mistrovství republiky, na kterém věříme v medailové úspěchy. 

Celý článek »

Honza Svoboda na velmi silně obsazeném mezinárodním turnaji ve Varšavě obsadil krásné 3.místo. V prvním kole porazil reprezentanta z Velké Británie Wakese. V druhém kole vyřadil medailistu z Evropského poháru kadetu Zielskiho z Polska. Ve čtvrtfinále vyprovodil dalšího polského závodníka. V semifinále nestačil na pozdějšího vítěze Chernova z Ukrajiny, který letos vybojoval bronz na ME dorostenců. V boji o bronz zvítězil nad slovenským reprezentantem.  Starší žáci Vašek Nováček a Patrik Gabštůr se bohužel v těžké konkurenci nedokázali prosadit a projít vyřazovacími boji. Snad si zlepší náladu na Českém poháru v Teplicích, který bude následovat další víkend.Na turnaji startovalo 31 zemí a 1820 přihlášených závodníků.

 

Celý článek »

Naši borci vyjeli sbírat další zkušenosti do Teplic. Tonda Vondráček 1. Místo, Honzík Galia 1. Místo, Šimon Růža 1. Místo, Kuba Vokál 2. Místo, Dan Kalina 3. Místo, Dáňa Kuhn, Jára Slivanský a Tadeáš Zouzal obsadili 4. Místo.
Kluci podali solidní výkony a důkazem toho také je, že Sport Judo obsadilo v celkovém bodování o putovní pohár pěkné 5. Místo. 
Kluci, GRATULUJEME!

Celý článek »

V sobotu a neděli bojovali naši judisté na silně obsazeném turnaji v Brně, kam se sjelo 750 závodníků z 15 zemí. Z našich si nejlépe vedli Lukáš Rúža (stříbro) a Daniel Bayer (bronz). Těsně pod stupni vítězů na pátém místě skončil Vašek Nováček a sedmé místo přidala Štěpánka Hojdarová. V pondělí my i většina ostatních výprav zůstala na tréninkovém kempu.

Celý článek »

Po náročné prázdninové přípravě odjeli judisté Sport Juda Litoměřice otestovat svojí formu na Český pohár do Brna. Tento turnaj lze považovat za nejtěžší v rámci Českého poháru. Kromě české špičky startovaly na turnaji kluby z Rakouska, Ruska, Ukrajiny, Chorvatska, Slovenska, Slovinska, Německa, Švédska a Norska. V sobotu vstoupili do bojů muži a dorostenci. 

Celý článek »

Dne 9.9. 2017 odjeli 4 borci ze Sport judo Litoměřice otestovat velmi kvalitně obsazený turnaj do Nového Bydžova. Naši borci přivezli dva cenné kovy a spoustu zkušeností.

Nejlepšího umístění dostáhl Tomáš Fišer, který získal ve váhové kategorii do 50 kilogramů 2. Místo. Další velmi cenná a vydřená medajle visí na krku Jakubu Venhodovi, který ve váhové kategorii do 46 kilogramů suverénním výkonem vyhrál svoji skupinu, v následujícím kole bohužel nestačil na pozdějšího vítěze a musel pokračovat v opravných bojích, kde už ale nezaváhal a došel si pro bronzovou medajli. Páté místo obsadil Sebastián Zich, který se velmi hezkým judem probojoval až do semifinále, kde po drobném zaváhání stejně jako v boji o bronz, podlehl svým soupeřům. Poslední člen litoměřické výpravy byl Ladislav Lácha, který vyhrál jedno utkání a na bodované umístění nedosáhl.

 

Celý článek »

Ihned po skončení soustředění naší elitní skupiny, najelo do Terezína na 30 našich nejmladších nadějí. Všichni zúčastnění zvládli týdenní zápřah bez větších problémů a nyní už se těšíme na zahájení podzimní sezóny.

 

 

Celý článek »

Tradiční akci se zúčastnilo přes třicet závodníků. Věnovali jsme se kondici, rozvoji techniky, proběhl atletický víceboj i odpočinkové sportovní odpoledne. Na závěr proběhly úspěšně i zkoušky na kyu... super akce

Celý článek »

« | 16 7 8 9 10 11 1236 | »


  Aktuality 2011
  Aktuality 2010
  Aktuality 2009