SOUTĚŽKATEGORIEMÍSTODATUMi
Memoriál Viléma ŠeflaU9, U11Děčín26.11.2022
Samurajská KatanaU13, U15Jičín26.11.2022
VC LitoměřiceU9, U11Litoměřice12.11.2022
MČR dorostU18Brno5.11.2022
MČR žactvoU13, U15Mladá Boleslav22.10.2022
Junior CupU9, U11Teplice16.10.2022
Samurajská katanaU9, U11Jablonec n. Nisou2.10.2022
Samurajská katanaU13, U15Jablonec n. Nisou2. 10. 2022
MČR muži, ženyseniořiJablonec n. Nisou1.10.2022
VC ŘíčanyU9, U11Říčany17. 9. 2022
ČP BrnoU15, U18, U21Brno10.-11.9. 2022
Krajský přeborU13, U15, U18Chomutov3. 9. 2022
ČP Nový BydžovU15, U18Nový Bydžov4. 6. 2022
VC MostžactvoMost28. 5. 2022
MT MariborU13, U15, U18Maribor (SLO)7. 5. 2022
MT BudapešťU13, U15Budapešť (HUN)30. 4. 2022
EP dorostencůdorostPoreč (CRO)19.6.-20.6.2021
Grand Slam TureckomužiAntalya (TURECKO)2.4.2021
European Judo Open – PrahamužiPraha27. 2. 2021
MT TepliceU18, U21Teplice19.-20.9.2020
ČP Brnost. žactvo, dorost, mužiBrno12.-13.9.2020
KP LitoměřiceU15, U18Litoměřice5.9.2020
Hranický ligový pohárU18, U21, mužiHranice na Moravě9.8.2020
VC ChomutovU9, U11Chomutov7.3.2020
ČP OstravaU13, U15, U18, U23Ostrava29.2.-1.3. 2020
1.DLdorostPraha22.2.2020
VC LitoměřiceU13, U15Litoměřice15.2.2020
 Matsumae Cupmuži, U18, U21Vejle (DEN)8.–9. 2. 2020
USK CupmužiPraha1.2.2020
Pohár nadějídorost,U23Olomouc25.1.2020
ChomtovU9, U11Chomutov8.12.2019
Flinále Extraligy mužiPraha10.11.2019
MČR dorostencůdorostBrno2.11.2019
Pohár ČR a Mistrovství ČRmladší žáci, starší žáci 19.-20.10.2019
Závody VarnsdorfU9, U11Varnsdorf12.10.2019
VC Chomutov - bodovací soutěž U13U13,U15Chomutov28.9.2019
Závody MělníkU9, U11, U13Mělník28.9.2019
Závody TepliceU9, U11Teplice21.9.2019
ČP BrnoU13, U15Brno15.9.2019
MČR juniorůjuniořiJičín5.10.2019
Varšava Judo OpenU16, U21Warzsawa (POL)29.9.2019
Dorostenecká liga - finálová skupinadorostBrno21.9.2019
Český pohár Brnodorost, mužiBrno14.9.2019
MEJ VantaajuniořiVantaa (FIN)12.-14.9.2019
World Cadet Tour + World Junior Tourkadeti, juniořiTunis5.-9.9.2019
World Cadet + Junior Tour Macao 2019kadeti, juniořiMacao6.-7.2019
Evropský pohár juniorůjuniořiPaks (HUN)22.6.2019
Extraliga mužů 3. kolo – LitoměřicemužiLitoměřice9.6.2019
II. kolo dorostenecké ligydorostenciPrachatice1.6.2019
ČP Nový BydžovU15, U18Nový Bydžov25.5.2019
Zpráva trenéra z ECJ Malaga 2019 (ESP)kadetiMalaga (ESP)18.-19.5.2019
VC MOSTml. žáciMost18.5.2019
MT ErfurtU16Erfurt (GER)11.5.2019
EPJ KaunasjuniořiKaunas (LIT)11.-12.5.2019
MT BudapešťU13, U15Budapešť (HUN)27.-28.4.2019
MČR mužůmužiJablonec nad Nisou27.4.2019
Extraliga mužůmužiJičín18.4.2019
MT RohrbachU14, U16Rohrbach (AUT)13.4.2019
ECJ ITA – LignanokadetiLignano (ITA)6.4.2019
ECC CZE TeplicekadetiTeplice6.4.2019
VC Ústí nad LabemU15, U13, U11, U9Ústí nad Labem30.3.2019
MT GER BrémyU18,juniořiBrémy (GER)23.-24.3.2019
EC AthényU21Athény (GRE)23.-24.3.2019
MT PoznaňU16Poznaň (POL)24.3.2019
ECJ CoimbraU21Coimbra (POR)16.-17. 3. 2019
Český pohár Jablonec nad NisouU18, U15, U13Jablonec nad Nisou17.3. 2019
ECC + VT ZAGREBU18Zagreb (CRO)8.-12.3.2019
MT SprembergU13, U16Spremberg (GER)3.3.2019
VC Lounyml. žáciLouny2.3.2019
ČP OstravaMl. žáci, st. žáci, U18, U23Ostrava23.-24.2.2019
ECC CadetsKadetiFuengirola (ESP)15.-20.2.2019
MT DánskoMuži, junioři, dorost, st. žáciVejle15.-19. 2.2019
USK Cup mužůMužiPraha9.2.2019
VC LitoměřiceU13, U15Litoměřice9.2.2019
EC CADETS FollonicakadetiFollonica (ITA)8.-10.2.2019
1.kolo dorostenecké ligydorostPraha2.2.2019