Plánované turnaje

Kalendář soutěží – 1.pololetí 2020

Datum Název turnaje Kategorie zodp. osoba
25.1. Pohár nadějí Olomouc dorost, junioři Červín, Lorenc
1.-2.2. USK Cup Praha junioři Lorenc
8.-9.2. EC Follonica dorost Červín 
8.-9.2. MT Dánsko dorost, junioři Lorenc
15.-16.2. EC Fuengirola dorost Červín
15.2. VC Litoměřice žactvo všichni
22.2. VC Teplice mláďata Svoboda
22.2. 1.DL dorost  Červín, Lorenc
29.2.-1.3. ČP Ostrava žactvo, dorost, jun. Čer., Lor., Vyt.
7.3. MT Spremberg žactvo Vytlačil
7.-8.3. EC Zagreb dorost Červín, Lorenc
7.3. VC Chomutov mláďata Svoboda
14.3. VC Ústí nad Labem mláďata Svoboda
15.3. ČP Ostrava muži Lorenc
21.-22.3. ČP Jablonec nad Nisou žactvo, dorost, jun. Čer., Lor., Vyt.
28.3. MČR Jičín muži Lorenc
28.3. VC Děčín mláďata Svoboda
4.-5.4. MT Rohrbach žactvo Vytlačil
4.-5.4. EC Teplice dorost Červín, Lorenc
18.-19.4. ČP Družstev žactvo Vytlačil
18.4. VC Most mláďata Svoboda
25.-26.4. MT Budapest žactvo Vytlačil
25.-26.4. EC Berlín dorost Červín, Lorenc
9.5. VC Louny mláďata Svoboda
9.-10.5. MT Erfurt žactvo Vytlačil
16.-17.5. USK Cup Praha žactvo Vytlačil
16.-17.5. EC Bielsko Biala dorost ??????????
23.5. ČP Jičín muži Lorenc
23.5. VC Most žactvo Vytlačil
23.5. VC Mladá Boleslav mláďata Svoboda
23.5. EC Coimbra dorost Červín
30.-31.5. ČP Nový Bydžov žactvo, dorost Čer., Lor., Vyt.
31.5. VC Nový Bydžov mláďata Svoboda
6.6. EXL muži Lorenc
7.6. 1.DL dorost Červín, Lorenc
4.-5.7. MED Riga dorost Červín

Kalendář soutěží – 1.pololetí 2019

Datum Název turnaje Kategorie
     
2.2. Dorostenecká liga 1.kolo dorostenci
9.2. VC Litoměřice žactvo
9.2. USK CUP Praha muži, ženy
10.2. Pohár Nadějí Olomouc dorost, U 23
9.-10.2. ECC ITA Follonica dorost
16.-17.2. ECC ESP Fuengirola dorost
23.2. Český pohár Ostrava žactvo
24.2. Český pohár Ostrava dorost, U 23
2.3. VC Louny mláďata
9.-10.3. ECC CRO Záhřeb dorost
9.3. VC Chomutov mláďata
16.3. ACC SEN Dakar dorost
16.-17.3. ECJ POR Coimbra junioři
16.3. Český pohár Jablonec n.N. žactvo
17.3. Český pohár Jablonec n.N. dorost, junioři
23.3. VC Teplice mláďata
23.3. MT GER Brémy dorostenci
24.3. MT GER Brémy junioři
30.3. VC Ústí nad Labem mláďata, žactvo
30.3.. Český pohár Ostrava muži, ženy
6.-7.4. ECC CZE Teplice dorost
6.-7.4. ECJ ITA Lignano junioři
13.4. ACJ MAR Casablanca dorost
14.4. ACJ MAR Casablanca junioři
13.4. VC Teplice mláďata, žactvo
20.4. ACJ TUN Tunis dorost
21.4. ACJ TUN Tunis junioři
27.4. M-ČR Jablonec nad Nisou muži, ženy
27.4. VC Most mláďata
4.5. VC Litoměřice mláďata
4.-5.5. ECC ROU Kluž dorost
18.-19.5. ECC POL Bialsko Biala dorost
18.-19.5. ECC ESP Malaga junioři
25.5. Český pohár Jičín muži, ženy
25.5. Český pohár Nový Bydžov st.žactvo, dorost
25.-26.5. ECC POR Coimbra dorost
1.6. Dorostenecká liga 2.kolo dorostenci
1.-2.6. ECJ AUT Leibnitz junioři
22.6. VC Teplice mláďata, ml.žactvo
22.-23.6. OH dětí Liberec žactvo
27.-30.6. ME POL Varšava dorost
23.-27.7. EYOF AZE Baku dorost