headerphoto

Aktuální zprávy


10.12. 2011 - Vánoční turnaj v judu

Posledním turnajem, kterého se naši nejmenší závodníci v této sezóně zúčastnili, byl sobotní Vánoční turnaj, který pro kategorie mláďat a mladších žáků proběhl v chomutovské sportovní hale. Jsme rádi, že se našim malým judistům povedlo zakončit sezónu nejlepším možným výsledkem.

Celý článek zde... / Výsledky zde...


4.12. 2011 - Mikulášský turnaj v judu

V neděli 4. 12. se dvacet jedna nejmenších závodníků Sport juda Litoměřice zúčastnilo velmi pěkné sportovní akce, která se odehrála ve sportovní hale Sokola Vršovice. Běžně bychom tuto akci označili jako turnaj, ale tentokráte šlo spíše o velmi pěknou sportovní akci, kde každý závodník dosáhl na medali a věcnou cenu.

Celý článek zde... / Výsledky zde...


26.11. 2011 - Přebor ČR družstev starších žáků - Benešov

Pod hlavičkou našeho oddílu se regionální výběr žáků zúčastnil Přeboru ČR družstev v Benešově.
Soutěže se zúčastnilo celkem devět týmů, které počítač nalosoval do dvou skupin. Los byl bohužel velice nemilosrdný,když Litoměřice nalosoval do skupiny "A" společně s dalšími čtyřmi týmy, které bylo možné považovat za velké favority na zisk medaile.
I přes nepříznivý los podalo naše družstvo vynikající kolektivní výkon na hranici svých možností a po dvou výhrách a dvou porážkách jen těsně vinou nižšího počtu získáných pomocných bodů nepostoupilo do semifinále.
I přes zklamání z nepostupu bych velmi rád poděkoval celému družstvu včetně rodičů a osobních trenérů za velice pěkný sportovní zážitek.

Ivan Tomko

Sestava SJ Litoměřice:
Vopat D.,Hock J.,Munzar P.,Stránský D.,Lasík P.,Kropáč M.,Křivosudský J., Mašek J.,Tuček P.,Petrlík T.,Rejchrt M.,Varmuža M.
Trenéři: I. Tomko, M. Vopat, V. Prokeš

Výsledky zde...


19.11. 2011 MČR

Zlatou tečkou v podobě titulu Mistra české republiky uknočil david Hozák letošní sezónu.

Výsledky zde...


12.11. 2011 Litoměřice - Přebor ČR mladšího žactva

Po výborných výkonech vybojovali naši závodníci 1x titul, 1 stříbro a 2x bronzy.
Závodníkům gratulujeme a všem, kteří se podíleli na organizaci soutěže děkujeme.

Výsledky zde... / Fotografie zde...


5.11.2011 - Uhlík rozšířil svou sbírku medailí z Mistrovství ČR v judu

Veškerá judistická pozornost se o víkendu upřela do města Jičín. Probíhalo zde Mistrovství České republiky v judu, které je pro všechny závodníky vrcholem sezóny. Obsazení turnaje bylo velmi kvalitní.

Celý článek zde...


2.11.2011 - A.S.A. Sport Judo Litoměřice třetí v Extralize

V pražských Vršovicích se uskutečnilo poslední kolo Extraligy mužů v judu. Do play off postoupily nejlepší čtyři kluby v republice. Mezi nimi nechybělo, jak už bývá tradicí, litoměřické družstvo A.S.A. Sport Judo Litoměřice. Los pro litoměřické družstvo nebyl příliš příznivý. V semifinále Sport Judo nastoupilo proti největšímu favoritovi soutěže USK Praha. Pražané obhajovali loňský titul.

Celý článek zde...


29.10.2011 - Pohár severu

O uplynulém víkendu 29. 10. 2011, se závodníci oddílu Sport judo vydali soutěžit do Rumburku, kde se konal velmi pěkný turnaj pro kategorie málďat a žactva. Turnaje se zůčastnilo na dvě stě závodníků.

Celý článek zde...


29.10. 2011 - Mistrovství ČR staršího žactva

Jan Hock a Petra Hájková získali vynikající stříbrné medaile!


15.10.2011 - Sport Judo Litoměřice vybojovalo 8 cenných kovů v Jihlavě

O víkendu se uskutečnil poslední Český pohár v judu, který proběhl v Jihlavě. V sobotu závodili dorostenci a muži. Vzrůstající formu potvrdil dorostenec David Hozák ve váze do 60 kg. David předvedl nejlepší výkon této sezóny a s přehledem získal zlatou medaili. Všechny Hozákovy zápasy neměly dlouhého trvání. Každý svůj zápas ukončil před časovým limitem a pokaždé skóroval jinou technikou.

Celý článek zde...


8.10.2011 - Pět zlatých pro Sport judo

V sobotu 8. 10. se konala v Mostu již tradiční soutěž v judu. Na turnaj vyrazila i okleštěná výprava našich nejmladších závodníků. V konkurenci téměř sto třiceti závodníků dokázali zúročit svou tréninkovou píli a vybojovali celkem pět zlatých, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile...

Celý článek zde... / Výsledky zde...


1.10.2011 - Krajský přebor žactva a Velká cena Litoměřic v JUDU

V sobotu 1. 10. se odehrával na ZŠ Ladova v Litoměřicích, již tradiční turnaj v judu. Oddíl Sport judo Litoměřice zde uspořádal vlastně dva turnaje najednou a to, Krajský přebor pro kategorie žactva a Velkou cenu města Litoměřic pro kategorie mláďat a koťat. Výsledky zde...


24.9.2011 - EXL mužů

Muži .A.S.A. Sport JUDO Litoměřice opět postoupili do play off extraligy ČR. Výsledky zde...


17.-18.9. 2011 - ČESKÝ POHÁR BRNO

Ve výborné konkurenci získali naši borci 1x stříbro, 4x bronz, 1x 5. místo a 1x 7.místo

Výsledky zde...


NÁBOR


LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR – POVRLY

V polovině srpna jsme vyrazili s našimi nejmladšími závodníky na týdenní tréninkový pobyt do základní školy v Povrlech. Tohoto soustředění se zúčastnilo celkem 32 závodníků ve věkových kategoriích mláďat a žactva tedy 6 až 13 let. Hlavní náplní pobytu byla letní příprava na nadcházející závodní sezónu...

Více zde


TRÉNINKY

Pro přípravku, mláďata a žáky, budou zahájeny tréninky od pondělí 5.8. 2011.
- Časy tréninků se nemění!!


Závěrečné pokyny pro účastníky VT v Povrlech

Odjezd: sobota 13. 8. 2011v 9:30 od školy
Příjezd: sobota 20. 8. 2011, odjezd z Povrlů v 9:00 (v LTM cca 9:45)
Trenéři: Ivan Tomko (tel. 603815228)
Tomáš Vytlačil (tel. 776890831)
Zdravotní dozor: Petra Červínová

Nezapomenout:
Spací pytel, karimatku (naf.lehátko), kimono, 2x sportovní obuv, přezůvky, dostatek oděvů na sportování i na převlečení (trika, kraťasy, tepláky, ponožky apod.), plavky, rozpustné nápoje (Tang, šťáva), podsedák do auta, věci osobní hygieny, kartičku pojištěnce, zdravotní průkaz, potvrzení o bezinfekčnosti. V případě nutnosti léky + pokyny pro užívání, které předáte u odjezdu zdravotnici.

Nedávejte dětem s sebou mobilní telefony!

Ke stažení zde


David Hozák na EYOF na 13.místě

Dorostenec David Hozák, který reprezentoval ČR na Olympijském festivalu evropské mládeže (EYOF) v tureckém Trabzonu, obsadil konečné 13.místo ve váhové kategorii do 60 kg. Judista Sport Judo Litoměřice v úvodním kole vyřadil závodníka z Rumunska a postoupil do osmifinále. Zde po boji prohrál se závodníkem Velké Británie, který tak Davidovi vrátil nedávnou porážku z Evropského poháru v Teplicích. V opravách pak David nestačil na borce z Estonska. Svůj druhý start na vrcholné soutěži (první bylo ME dorostu 2010) tak David proměnil alespoň v dílčí úspěch v podobě 13. pozice.


Jiří Pokorný vybojoval titul Mistra světa

Skupina litoměřických judistů o uplynulém víkendu reprezentovala ČR na Mistrovství světa v kategorii Masters do 35 let. Pětice odchovanců Sport Judo Litoměřice statečně bojovala ve Frakfurtu nad Mohanem v konkurenci 49 zemí světa.
Skvělého úspěchu dosáhl Jiří Pokorný v katagorii do 81 kg, který celou soutěží prošel naprosto suverénně a získal titul Mistra světa.

Více zde... / Fotografie zde...


11.6.2011 - I. liga mužů - Praha

Družstvo SJ Litoměřice "B" si i přes nepřesvědčivé výkony v II. kole zajistilo postup z druhého místa do postupové skupiny a na podzim tak bude bojovat o postup do nejvyšší soutěže.

Výsledky zde...


10.-12.6.2011 - Tréninkový sraz žactva - Litoměřice

V prostorách nového zimního stadionu proběhl od pátku 10. do neděle 12.6. tréninkový sraz regionálního výběru žactva. V letošním roce se jednalo již o třetí akci tohoto typu, přičemž předchozí dvě hostil teplický oddíl Pro-Sport. Akce, která byla převážně zaměřena na přípravu před nadcházející olympiádou mládeže v Olomouci se zúčastnilo cca 35 borců z několika oddílů Ústeckého kraje.
Děkujeme všem zúčastněným závodníkům za vzorný přístup k tréninku, jejich trenérům za spolupráci a trenéru V. Prokešovi za dobře odvedenou práci při vedení tréninků a pomoci s průběhem celého TS.

Více zde...


11.6.2011 - Extraliga mužů

Judisté .A.S.A. Sport Judo Litoměřice postoupili do finálové skupiny Extraligy ČR z 2.místa.

Článek zde...


4.6.2011 - Krajský přebor mláďat v judu - Teplice

V sobotu 4. 6. proběhl v Teplicích Krajský přebor v judu pro kategorii mláďat. Turnaje se zúčastnila i okleštěná skupina závodníků z oddílu Sport Judo Litoměřice. Bohužel se našim závodníkům nepodařilo potvrdit výkonnost z předešlých turnajů a konečný výsledek nedopadl tak, jak jsme očekávali. Ze sedmi závodníků, kteří v soutěži nastoupili, pouze čtyři získali medaile. Jedinou naší zástupkyní, která nenašla přemožitelku a získala zlatou medaili, byla Kristýna Škrancová.

Článek zde... / Výsledky zde...


28.-29.5.2011 - Memoriál Helmuta Tauda – Chomutov

O uplynulém víkendu 28. a 29. 5. proběhl každorožní memoriál Helmuta Tauda v judu. Turnaj vypsaný pro kategorie mláďat a žactva se poprevé konal na novém zimním stadionu v Chomutově. Turnaje se celkově zúčastnilo kolem pěti set závodníků, mezi kterými se blýskli svými výkony i borci z oddílu Sport judo Litoměřice. V kategorii mláďat se nám podařilo vybojovat i pohár za druhé místo v celkovém hodnocení oddílů. Celkově po oba dva dny v barvách Sport juda bojovalo dvacet pět závodníků, z čehož osmnáct borců si přivezlo cenné kovy.

Více zde... / Výsledky zde...


14.5.2011 - USK CUP - Praha - žactvo, dorost

Výsledky zde...


7.5. 2011 - Velká cena Karlových Varů

Tříčlenná výprava mláďat získala 3x zlaté medaile.

Výsledky + fotografie zde...


30.4. 2011 - Velká cena Litoměřic mláďat a žactva

Na soutěž se sjelo celkem 270 závodníků z 27 oddílů z Čech a 1 oddíl z Rakouska a Maďarska. Judisté Sport juda získali 5x zlatých, 6 stříbrných a 11 bronzových medailí.... Gratulujeme!!!!
Děkujeme všem, kteří se aktivně podíleli na organizací soutěže.

Výsledky zde...


Český pohár mužů 9.4.2011 Ostrava

Stalmacher vítězem Českého poháru v Ostravě
Suverenní výkon předvedl Jaroslav Stalmacher na Českém poháru mužů v Ostravě. Stalmacher startoval tentokrát ve své váze do 66 kg a dokázal všechna svá utkání ukončit před časovým limitem. Stalmacher převzal od pořadatelů putovní pohár, s kterým se může pyšnit celý rok.
Solidního výsledku se dočkal i další borec Sport juda Litoměřice. Josef Vocásek obsadil v nejtěžší kategorii nad 100 kg krásné druhé místo. Na turnaji dokázal s přehledem třikrát zvítězit a pouze jednou prohrát. Posledním zástupcem Sport juda Litoměřice, který startoval na českém poháru v Ostravě, byl junior Alex Šparuk ve váze do 73 kg. Šparukovi se příliš nedařilo a obsadil deváté místo.

Výsledky zde...


2.-3.4. 2011 - Memoriál Václava Prokeše - Teplice

Naši závodníci vybojovali celkem 6x zlatých,4x stříbrné a 2x bronzové medaile a v celkovém hodnocení družstev obsadili 1. místo.

Výsledky zde...


2.4. 2011 - Mistrovství České republiky juniorů – Jičín

O víkendu se konal v Jičíně první vrchol sezóny. Místní klub SKP Judo Jičín pořádal Mistrovství České republiky juniorů v judu. Na tomto turnaji nechyběli ani judisté Sport Juda Litoměřice. Sport Judo vyslalo do bojů o mistrovský titul šest judistů. Do závěrečných zápasů o medaile proklouzlo hned pět borců Sport Juda Litoměřice.

Článek zde... / Výsledky zde... / Fotografie...


27.3. 2011- ČP Jablonec

V neděli 27. 3. proběhl další ze série kvalifikačních turnajů na Mistrovství Čr v judu, pro kategorie mladšího a staršího žactva, tentokrát v Jablonci nad Nisou. Na turnaj se sjeli závodníci z celé republiky a potkali se zde tak všechny špičky. Ve velké konkurenci potvrdili své kvality závodníci z oddílu Sport judo Litoměřice, kteří vybojovali celkem čtyři cenné kovy a dva další skončili těsně pod stupni vítězů na pátém a sedmém místě.

Více zde... / Výsledky zde...


20.3. 2011 - Tréninkový sraz žactva a mláďat - Teplice

60 závodníků z Litoměřic, Teplic, Chomutova, Kadaně, Velkého Března, Mostu a Loun absolvovalo celodenní tréninkový sraz zaměřený na randori ve skvělých podmínkách hotelu Panorama v Teplicích.


19.3. 2011 - VC Louny - Velký úspěch mláďat Sport juda

Velice perný víkend absolvovali mladí judisté Sport Juda Litoměřice, kteří se uplynulou sobotu nejprve zúčastnili Velké ceny mláďat a žactva v Lounech a hned v neděli odjeli na celodenní tréninkový sraz do Teplic.
Na turnaj v Lounech se sjelo téměř 190 závodníků převážně z oddílů Ústeckého kraje a litoměřičtí závodníci zde dokázali vybojovat celkem 5 zlatých 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

Více zde...


12.3. 2011 - Velký úspěch mláďat Sport juda

V sobotu 12. 3. 2011 se konal již tradiční turnaj v judu, který pořádal ústecký oddíl juda v Krásném Březně. Z našeho oddílu Sport judo Litoměřice zde bojovalo celkem patnáct závodníků, kteří se v konkurenci přes sto závodníků z celého kraje vůbec neztratili. Celkem naši mladí borci vybojovali jedenáct medailí, z čehož sedm závodníků nenašlo přemožitele a získali zlato...

Více zde...


5.3. 2011 - Praha

Sport Judo litoměřice "B" vítězem 1. kola I. Ligy mužů

Výsledky zde...


Po prvním kole litoměřičtí drží postupovou příčku

K 1.kolu Extraligy mužů ČR zajížděli závodníci .A.S.A. Sport Judo Litoměřice do Plzně. V neúplné setavě bez 3 členů základní sestavy (Jar. Stalmacher, J.Hanek a J.Pokorný) dokázali dvakrát zvítězit a dvakrát odešli z tatami poraženi. Po prvním kole litoměřickým patří 3.místo, které zaručuje postup do finalové skupiny. Výbornými výkony se prezentovali junior David Vodička, Libor Uhlík a obě posily ze Slovenska Milan Randl a Pavol Jurčík. Dobré zápasy vybojoval také Martin Stalmacher. Dalšími členy družstva byli : Miroslav Lorenc, Alex Šparuk, Tomáš Klinec a Josef Pulgret.

Výsledky:
.A.S.A. SJ Litoměřice - JC Plzeň 2:5
.A.S.A. SJ Litoměřice - PSK Hradec Králové 3:3 (27:25)
.A.S.A. SJ Litoměřice - USK Praha 2:4
.A.S.A. SJ Litoměřice - JK Olomouc 5:2

Tabulka po 1.kole:
1. USK Praha 8 bodů
2. JC Plzeň 6 bodů
3. .A.S.A. SJ Litoměřice 4 body
4. JK Olomouc 2 body
5. PSK Hradec Králové 0 bodů

Výsledky zde...


Alex Šparuk nejlepším Čechem v Rakousku

V sobotu 26. února se konal mezinárodní turnaj v rakouském Vöcklabrucku. Česká republika na tento turnaj vyslala téměř všechny judisty dorostenecké i juniorské reprezentace. Sport Judo Litoměřice odjíždělo na turnaj se čtyřmi borci. První do bojů zasáhli dorostenci.

Více zde...


Sportjudo na Velké ceně Teplic

V sobotu 19.2. se konal již tradiční turnaj v judu, který pořádal teplický sportovní oddíl. Na turnaj, který byl vypsán od nejmladších kategorií, tedy od mláďat, až po starší žactvo dorazilo téměř sto osmdesát závodníků nejen z našeho kraje.
V této konkurenci se podařilo našemu oddílu vybojovat celkem osm medailí, další závodníci skončili těsně pod stupni vítězů

Více zde... / Výsledky


Dorostenci Sport Juda Litoměřice druzí v lize

Pražská Folimanka o víkendu pořádala první ze čtyř kol dorostenecké ligy v judu. Cíl Sport Juda Litoměřice byl jasný, skončit v tomto kole do třetího místa, aby si zajistili dobrou výchozí pozici pro druhé kolo, z kterého se postupuje do finálové časti. V prvním utkání nastoupilo družstvo Sport Juda Litoměřice proti nováčkovi soutěže týmu z Liberce. Sport Judo v tomto zápase zvítězilo 5:3.

Více zde... / Výsledky


V Ostravě získali judisté Sport Juda Litoměřice dvě medaile

V nové sezóně se naplno rozběhl kolotoč Českých pohárů v judu, které jsou zároveň nominačním kritériem na Mistrovství České republiky. Pro dorostence a juniory jsou to i boje o reprezentační dres. První Český pohár se uskutečnil v Ostravě. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen a startovala zde i početná polská výprava. Judisté Sport Juda Litoměřice odjížděli s dvanácti svěřenci...

Více zde...


VT Krkonoše 15.-22.1.2011 Špindlerův Mlýn - Švýcarská bouda

Litoměřičtí závodníci se zúčastnili tradičního kondičního soustředění na horách. V prostředí Sporthotelu Švýcarská bouda nalezli vynikající podmínky pro ubytování, stravování a rehabilitaci, běžkařský areál v Horních Mísečkách byl místem pro týdenní dávku 170 km na běžkách a konečně vydatná posilovna probíhala v hotelu  Arnika.


  Aktuality 2010
  Aktuality 2009