VT Polsko – Wladyslawowo

17.-21.8. VT Polsko – Wladyslawowo Skupinka našich dorostenců se na konci prázdnin připravuje společně s polskými judisty na novou sezónu v přímořském sportovním centru v Cetniewu – Wladyslawowu.

Číst dále

VT Hranice na Moravě

10.-14.8.2020 Výcvikový tábor širšího RD mužů, juniorů a dorostu v Hranicích na Moravě. Velký objem juda, posilovna a v perném létě koupání… Trenéři : V.Červín, D.Lorenc Závodníci : J.Svoboda, J.Holub, V.Nováček, P.Gabštůr a J.Vokál

Číst dále

Hranický ligový pohár

Mezinárodní turnaj – ligový pohár pro dorost, juniory a muže – 9.8. Hranice na Moravě muži + junioři 60 kg  4.místo  Jiří Holub    1/3 81 kg  3.místo  Jan Svoboda  4/1 (skončil za závodníkem Slovenska a Uzbekistánu, byl nejlepším borcem z ČR, když porazil i českou jedničku v této váze – Jaromíra Musila z Vršovic, v…

Číst dále

VT Terezín 1

VT Terezín 1. – 7.8. Soustředění pro žactvo, dorost a juniory. Příprava na novou sezónu – judo, posilování, běh, hry, plavání…